Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Aktywność działaczy homo – sposób na psucie ludzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

Z tymi homoseksualistami to jednak jest coś nie tak i nie chodzi tylko o ich orientację seksualną. No bo skoro wolą facetów, dlaczego przebierają się w damskie ciuszki? Dlaczego jedna z pań podczas ślubów lesbijskich prawie zawsze ubrana jest po męsku? Aktorka Cynthia Nixon z serialu „Sex w wielkim mieście” związała się z aktywistką LGBT, która wygląda jak facet, a córka aktorki zmieniła płeć. Może aktorce i jej rozwalonej rodzinie oraz wielu osobom ze środowisk LGBT potrzebna jest terapia?
To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia.
Jestem tolerancyjny i naprawdę nie obchodzi mnie co robią inni ludzie w swoim wolnym czasie. Żądania, aby skazywać sodomitów (jak mówią o pederastach Amerykanie) na kary więzienia, czy bicia rózgami, świadczy o jakiś lękach tych ludzi i obecnie są niepoważne. Nie uczmy innych, jak mają żyć, jeśli nam nie szkodzą.
Nie szkodzą? Jeśli wałęsając się po szkołach, sieją homopropagandę, edukują seksualnie, to szkodzą i to bardzo. Korwin-Mikke postuluje mordowanie edukatorów seksualnych (bez względu na orientację). Nie byłbym tak radykalny, ale akcje środowisk lewicowych i LGBT wobec dzieci i młodzieży idą zdecydowanie za daleko.
Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.
Homoseksualiści mają prawo do szacunku, ale nie ze względu na orientację seksualną. W ogóle, nikt nie zasługuje na szacunek ze względu na swoje upodobanie, choćby był najbardziej heteroseksualnym człowiekiem na świecie. Czy mają jednak prawo do zarażania innych swoją przypadłością? Działacze gejowscy, ale również seksualni, edukując kilkulatków o masturbacji, zachowują się jak zwykli pedofile.
Potrzeba akceptacji „wesołych inaczej” środowisk nie może przeradzać się w agresję wymierzoną w społeczeństwo. To zresztą (podobnie jak natrętny sprzedawca), odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. Ale przecież jest tam sporo bardzo inteligentnych ludzi. W chwilach wyciszenia swoich emocji, muszą zdawać sobie z tego sprawę.
 
Na zdjęciach poniżej, nieszczęśliwe, zapewne skrzywdzone przez mężczyzn, kobiety. Na górze, omawiana aktorka:
image
image
imageimageimage
image
imageimage
image
image
 

 

KOMENTARZE

  • W tym temacie nie może
    być kompromisów - w stosunku do wojujących sodomitów. Ponadto należy pamiętać, że wojujący sodomici są tylko narzędziem w kosmatych łapkach czarciego pomiotu.
    Wniosek?
    Głównym problemem ludzkości jest czarci pomiot - bo to on z marginesu społecznego robi sobie broń wycelowaną w ludzi stworzonych przez Boga. Sodomici natomiast - to ludzie chorzy, których należy leczyć - jak każdą umysłową chorobę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej