Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dorota Wellman: "Chrzanię takie państwo"!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Inni chcą wyjeżdżać z kraju. A więc pa pa kochani! Nie będziemy za Wami płakać. Proponuję Antarktydę.

Kosmopolityczne (czytaj: głupie) elity akceptują demokrację jedynie wówczas, gdy wszystko idzie po ich myśli. Pod warunkiem, że myślą, bo na razie wiadomo o nich tylko tyle, że pierwsze skrzypce gra u nich gadzi mózg – pełen emocji, jadu i agresji. Taki prymitywny twór neurologiczny, który wyewoluował dawno, dawno temu. Pień mózgu jest, jak mówią neurolodzy, najstarszą i najbardziej prymitywną częścią mózgu, odpowiadającą za automatyczne reakcje, instynkty, emocje i nerwowe reakcje.
Negatywną rolę odgrywają tutaj polskojęzyczne media. To oni dostarczają karmy dla jaszczurek, które łatwo podjudzają. Na szczęście jest Internet, dostępny praktycznie w każdej wiosce. Wyborcy Koalicji – PO, Nowoczesna, SLD, PSL – tak ślicznie się złościcie. Czerwony kolor wściekłości pasuje Wam do twarzy. Chcecie o tym pogadać? ;)
Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz na Facebooku poucza Polaków, że rząd nie ma własnych pieniędzy: „Przepraszam, przestałem wierzyć w mądrość Polaków. Przestałem wierzyć w Polskę. Wygrała wiara w cuda. Wygrała buta i arogancja. Rozum i ekonomia przegrały z bezczelnym oszukiwaniem Polaków i wmawianiem im, że pieniądze produkuje rząd”.
Facet należy do Nowoczesnej (wcześniej był w PO), której szef, uczeń Balcerowicza, łupił Polaków funduszami emerytalnymi, tak skonstruowanymi, by płacić jak najniższe emerytury, a działacze zarówno Nowoczesnej, jak i PO, plują na suwerenność Polski i pili toasty za Smoleńsk. Przypomnijmy przekręty finansowe, machloje VAT-u, itd., itp. Chłopie, jak Ci się nie podoba Polska, to wyjedź do Brukseli. Czy to się komuś podoba czy nie, rząd PiS walczy z ubóstwem Polaków – ubóstwem, które Wy stworzyliście.
W dodatku są to wybory do Parlamentu Europejskiego, a w kampanii zachęcającej Polaków i mówiącej o korzyściach z UE przed 2004 r., wasze środowisko właśnie mówiło: „Unia da”. Zresztą, tu nie chodzi tylko o pieniądze, ale o politykę unijną i budowę pozycji Polski w Unii. Ten człowiek nie wie o czym mówi. To debil!
                  Dorota Wellman: "Chrzanię takie państwo"
– Cały czas powtarzam, że wolę być gruba niż głupia. To moje hasło. Bardziej bym się martwiła, że nie mam nic w głowie, niż tym, że mam większy rozmiar - mówi Dorota Wellman. Szczególnie szkoda jest jej dzieci, które żyją w domach pełnych nienawiści. – W których o gejach mówi się "roz..bane pedały", o Żydach "parchaci", a cudzoziemcach "ciapate". Zresztą mam wrażenie, że świat oszalał. Że żyjemy w czasach, gdy wszyscy powinni być tacy sami, idealni, bez skazy – mówi dla „Wprost”.
https://www.wprost.pl/kraj/10220237/wellman-o-tusku-niech-nie-siodla-tego-konia-nie-ma-sensu-myslec-ze-to-bedzie-zbawca-narodu.html
Pani Doroto, możesz być gruba, mam to gdzieś, a śmianie się z czyjegoś wyglądu uważam za podłe i prymitywne. Ale jak ci się nie podoba głos większości, która nie chce pozwolić na degenerację, to albo nauczysz się z tym żyć, albo stuknij się kilka razy w głowę.
Komentarz: zespół „Dezerter” nagrał kiedyś piosenkę „Prawo do bycia idiotą”. A może jesteście po prostu złymi ludźmi, którzy chcą, aby w Polsce było po prostu źle? 

KOMENTARZE

 • "rząd PiS walczy z ubóstwem Polaków – ubóstwem, które Wy stworzyliście."
  Nadmiar skromności panie autor.Ludzie PIS-u w rozmaitych konfiguracjach rozkładach,przetasowaniach i pod różnymi nazwami,,są w organach władzy od 1989 r.
  Czyż sam J.Kaczyński nie współtworzył AWS? formacji która przygotowywała grunt pod "integracje europejską" .
  Przecież my to pamiętamy więc takie ględzenie że polskie ubóstwo stworzyli jacyś tajemniczy "oni" to nie do nas.
 • @ikulalibal 20:55:51
  A kto ,, stworzył J.Kaczyńskiego? Bo w 2giej połowie lat osiemdziesiątych nic a nic nie słyszałem o braciach K. Tylko na początku lat dziewięćdziesiątych przyczepił się do Wałęsy i stręczyli go nam na prezydenta. Warto pamiętać, że to między innymi generałowie Kiszczak i Jaruzelski ,,typowali,, opozycję.
 • @zbig71 21:25:26
  Ale przyzna kolega że sztukmistrze to nie lada .Mimo niechlubnej działalności (chociażby wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem) rodzeństwo Kaczyńskich w oczach swych fanów wciąż zachowuje cnotę.
 • @ikulalibal 22:06:08
  Tak, to prawda, Kaczyński Jarosław jest tylko podwykonawcą interesów żydowskich i amerykańskich. Wynik Konfederacji jest taki, bo chodziło o ,, antysemityzm,, i nagłaśnianie sprawy związanej z 447. Całkiem niedawno gościł w Polsce amerykański wysłannik do walki z antysemityzmem. Także szabesgoje z PiS dobrze wykonali jego instrukcje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej