Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Świątynia masońska zdewastowana przez żółte kamizelki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Są dowody, że masoni to liberalni sataniści.

„Actu Toulouse” czyli „Aktualności Tuluzy” donoszą, że 4 czerwca 2019 roku zostało aresztowanych osiem osób – należących do ruchu „żółtych kamizelek” – którzy zdewastowali świątynię masona Tarbes (Hautes-Pyrenees) w nocy z soboty na niedzielę 9,10 marca 2019 r.
                                          Miał miejsce prawdziwy dramat i rzeź niewiniątek:
„Splądrowane meble, przewrócone przedmioty, skradzione miecze”. Dochodzenie prowadził Departament Służb Wywiadu Terytorialnego (SDRT) i służba bezpieczeństwa miejskiego komisariatu policji, Aresztowano sześciu mężczyzn i dwie kobiety.
                                          „Była to prawdziwa nienawiść do masonów”
Donosi francuski portal. Prokurator z gminy Tarbes, Pierre Aurignac w środę 5 czerwca 2019 r., dla portalu „La Dépêche du Midi” powiedział, że kwota szkód wyniosła ponad 4 000 €.:
- Wszyscy uczestniczyli mniej lub bardziej wytrwale w nocnych manifestacjach „żółtych kamizelek”. Przesłuchania ujawniły, że istniała prawdziwa nienawiść do masonów i premedytacji, o czym świadczą wymiany komunikatów w sieciach społecznościowych. Świątynia masońska była celem. Jest już wytypowana osoba, która przyznała się do bycia liderem i przedstawia idee skrajnej lewicy, przekonana, że sytuacja zmieni się w wyniku wojny domowej. Pięć osób ma rejestr karny, a jeden jest recydywistą sądowym.
Osiem aresztowanych osób podlega karom pozbawienia wolności od pięciu do dziesięciu lat (w przypadku recydywy). Zostaną skierowani do prokuratury Tarbes w czwartek, 6 czerwca 2019 r., i będą natychmiast osądzeni.
Źródło: https://actu.fr/occitanie/tarbes_65440/gilets-jaunes-huit-individus-interpelles-apres-avoir-vandalise-temple-franc-macon-tarbes_24839071.html
Interesujące wnętrze świątyni:
Na "ołtarzu" widzimy napis po francusku: „Równość, Wolność, Braterstwo” – znane hasło z czasów liberalnej rewolucji we Francji w 1989 r. Brakuje tylko czwartego słowa: „Albo śmierć”.
Na Ścianach widzimy tradycyjne symbole masońskie: cyrkiel z węgielnicą, ale też menorę, pentagram, oko opatrzności, miecz (sztylet) w kształcie węża...
 
image
image
image
image
image
 
 

KOMENTARZE

 • Nareszcie ludzie zaczynają widzieć...
  prawdziwego sprawcę całego zła na Ziemi. Bo wg wielu, niestety jeszcze bardzo wielu, to Kościół Katolicki jest sprawcą całego zła na Ziemi.
 • @ Autor
  "Świątynia masońska zdewastowana przez żółte kamizelki"

  Nie lubię masonów.

  5*
 • @Jan Paweł 20:40:00
  KK to tylko przystawka globalnej mafii żydowskiej jest w tej samej globalnej bandzie a przynajmniej był za JPII a w Polsce "kadry" (biskupi itp) ustanowione przez JPII nadal rządzą w KK.
  KK to agentura globalnej mafii żydowskiej..
 • @Oscar 07:03:05
  gdyby nie JPII to na światło dzienne nie wyszłoby Dzieło dane nam przez Św Siostrę Faustynę czyli arcybogate przesłanie Miłosierdzia Bożego, które na całym świecie dało już setki tysięcy, jak nie miliony cudów uzdrowień duszy i ciała (wiesz o tym, że Ty to przede wszystkim Twoja dusza? nie cała a właśnie dusza. Wiesz o tym?)
  Gdyby nie JPII to te tysiące ludzi nie zostałyby uzdrowieni, jak np młoda kobieta - matka małego dziecka, której gniła ręka a która w ostatnim akcie rozpaczy pojechała do Łagiewnik prosić Pana Jezusa Miłosiernego za wstawiennictwem Św Siostry Faustyny o uzdrowienie i to uzdrowienie przyszło. Wiesz o tym?

  To właśnie JPII wyciągnął na wierzch to Dzieło, bo pewnie zostałoby zapomniane jak setki innych.
  Więc z szacunkiem do JPII, bo nie wiadomo jeszcze, czy nie polecisz kiedyś do Łagiewnik prosić w ostatnim akcie rozpaczy o jakieś łaski Pana Boga.
 • @Jan Paweł 07:26:21
  Strasznie to irracjonalne ... cuda w mojej głowie się nie mieszczą.
  "Cuda" mają u mnie status nieznanych jeszcze nauce zjawisk naturalnych... o ile nie są kłamstwem, legendą, mitem a realnym zjawiskiem.
  Dla aborygenów, Indian z Amazonii cudem jest latający żelazny ptak...
  a kiedyś cudem było niemal wszystko dla niepiśmiennych owieczek KK.
  Nawet jak krowa się ocieliła to był cud.
  Nawet dzisiaj się mówi "cud że nikt nie zginął" w przypadku jakiegoś karambolu...a to nie cud to splot fizycznych zdarzeń...

  Ale rozumiem że miło jest wierzyć w cuda i mieć nadzieję że jakby co to cud mnie obroni jak będę wierną gorliwą owieczką.
  To genialne placebo poprawiające samopoczucie.
 • @Oscar 07:56:37
  W Łagiewnikach są setki tysięcy podziękowań z całego świata, m.in złote plakietki, jedna to kontur Polski a druga kontur Stanów Zjednoczonych. Każda wielkości ok 25 cm, wykonane ze złota.

  Dzienniczek Św Siostry Faustyny wg Guinesa, jest drugą najczęściej wydawaną książką na świecie.
  A wszystko za sprawą JPII
 • @Jan Paweł 08:25:35
  To wszystko skutki wiary ... nie kwestionuje że takie zjawisko istnieje (że jest wielu ludzi wierzących) kwestionuje tylko racjonalność takiego podejścia do świata.

  Ślady składania hołdów Bogom mamy od zarania ludzkości... i wszystkie uznajemy za "dziwaczne", nieracjonalne poza tymi które dotyczą "naszego" Boga. To temat do przemyślenia.. inni wierzący w innego "swojego" Boga są gorsi ? Wierzą dokładnie tak samo..
  A skoro jest tyle różnych Bogów do wierzenia.. a nikt nigdy żadnego nie widział to jak to jest w końcu z tym Bogiem...
  może to tylko zbiorowa psychoza kojąca duszę dająca poczucie przynależności, bezpieczeństwa...poprawności ...

  Ciekawe co nauka sądzi o wierzeniach ludów w ogóle.
  Skąd się biorą i dlaczego trwają...
  I dlaczego zawsze wyłaniają grupę "hierarchów" którzy są materialnymi beneficjentami tych wierzeń a często w historii wręcz władcami absolutnymi.


  i
 • @Oscar 09:00:01
  A ja to Cię zachęcam do zapoznania się z tym przesłaniem :
  https://www.paruzja-iskraz.pl/
  Bo jak tam się dowiesz czasu jest juz bardzo mało, więc obyś zdążył.
  P.S. nie lekceważ tego, bo jest to juz kolejne bardzo spójne z innymi przesłanie i niestety nie wszyscy się załapią na ten nowy odnowiony Kościół a więc i świat. Podobno nawet więcej niż 2/3 ludzkości pójdzie na zatracenie WIECZNE.
  Świat ma to w d...e, bo nie wie co to jest ZATRACENIE (potępienie, śmierć itd) WIECZNE. Gdyby wiedział, to do konfesjonału byłyby zapisy, taka byłaby CAŁODOBOWA kolejka.

  Podobno tak będzie, ale wtedy nie będzie już księży, bo resztki właśnie teraz sa dobijane.
  WIĘC SPIESZ SIĘ... OBYŚ ZDĄŻYŁ...
 • @Oscar 07:03:05
  Obywatelu,nie pieprz bez sensu. Tak podpisał swój rysunek Andrzej Mleczko.
  https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fecsmedia.pl%2Fc%2Fobywatelu-nie-pieprz-bez-sensu-w-iext38847851.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.empik.com%2Fobywatelu-nie-pieprz-bez-sensu-mleczko-andrzej%2Cp1048717509%2Cksiazka-p&docid=pPnp9xOPAcNeQM&tbnid=j_EFB671o9aG1M%3A&vet=10ahUKEwiK1rTJzvDiAhVwpYsKHf0ZAS4QMwg2KAAwAA..i&w=350&h=292&client=firefox-b-e&bih=636&biw=1200&q=obywatelu%20nie%20pieprzcie%20bez%20sensu%20Mleczko&ved=0ahUKEwiK1rTJzvDiAhVwpYsKHf0ZAS4QMwg2KAAwAA&iact=mrc&uact=8
 • 11 osób zabitych, 4300 rannych, 50 tysięcy zatrzymanych.
  Szokujący bilans protestów Żółtych kamizelek we Francji [WIDEO]

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/Francja_protesty_%C5%BB%C3%B3%C5%82te_kamizelki_nczas.jpg
  W czasie trwających od pół roku we Francji protestów Żółtych Kamizelek śmierć poniosło 11 osób, a 4300 zostało rannych. Zdjęcie: Clement Mahoudeau / ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca

  Francuski minister spraw wewnętrznych podsumował w magazynie „Le Journal du Dimanche” protesty Żółtych Kamizelek. W w odbywających się co sobota od ponad pół roku demonstracjach i rozruchach życie straciło 11 osób, a ponad 4 tysiące zostało rannych.

  Christophe Castaner udzielił wywiadu tygodnikowi, w którym dokonał m.in bilansu trwających w całej Francji od listopada protestów. Życie w nich straciło 11 osób, z czego cześć jak twierdzi w wypadkach, do których doprowadziły blokady Żółtych Kamizelek na drogach.

  Rany odniosło 2500 uczestników protestów i 1800 policjantów. Dla 76 osób obrażenia okazały się bardzo poważne. Wśród nich są 23 osoby, które straciły oko po postrzale gumowymi kulami i 5, którym granaty hukowe i gazowe eksplodując urwały ręce. Jednej osobie z powodu ran trzeba było amputować jądra.

  W czasie najgorętszego tygodnia na ulicach miast i drogach całej Francji protestowało ponad 250 tysięcy osób. Demonstracje często zmieniały się w brutalne starcia. Dochodziło tez do dewastowania miast i masowych rabunków sklepach. Policja w trwających co sobota od 32 tygodni starciach zatrzymała 50 tysięcy osób.

  Pytany w czasie panelu dotyczącego spraw bezpieczeństwa o brutalność policji minister Castaner powiedział, że nie będzie pobłażania dla protestujących. – Nie będziemy odpowiadać na rzucane koktajle Mołotowa przyjaznymi uczuciami i nie będziemy chronić Republiki za pomocą miłych słówek – powiedział.

  Protesty, które rozpoczęły się w listopadzie dotyczyły kolejnej podwyżki podatków na paliwa. ich symbolem stały się żółte, odblaskowe kamizelki, które kierowcy i pasażerowie muszą zakładać w razie kłopotów na drodze. Ruch szybko przerodził się w protesty przeciwko polityce rządu, podatkom i samemu Macronowi, którego polityka jest wręcz znienawidzona przez część Francuzów.

  Protesty stopniowo wygasają. W ostatnią sobotę w całej Francji wzięło w nich udział ok. 10 tysięcy osób. Sam Macron wycofał się z wielu swych projektów w tym z podwyższania akcyzy paliwowej. jego propozycje skierowane do Francuzów mają kosztować ponad 10 miliardów euro.

  https://youtu.be/XZvR4D-2Ba8

  https://youtu.be/Aw-9o0GXrns

  https://youtu.be/8lvtYiOiCQU

  https://youtu.be/3cPij0O6wqw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej