Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
382 posty 265 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Wiek to wielka tajemnica Agnieszki Gozdyry

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego ta piękna kobieta nie chce powiedzieć, ile ma lat? Zagadka nurtująca wielu, chyba jest rozwiązana!

Agnieszka Gozdyra to piękna kobieta, ale ukrywa swój wiek. To wielka tajemnica, więc nigdzie nie można znaleźć informacji na ten temat. Dlaczego?! Na dole tekstu podano szacunkowy wiek gwiazdy stacji Polsat.

Ta znana dziennikarka przez wielu jest podziwiana i lubiana, a przez innych znienawidzona. W tym miejscu muszę zaznaczyć, że nikt nie jest zmuszany do udziału w programie prowadzonym przez gwiazdę Polsatu: „Skandaliści”.
 
Biogramy w Internecie podają wiele informacji na temat pani Agnieszki, ale co ciekwe, nie podają jakichkolwiek dat. Wiemy tylko, że  Agnieszka Gozdyra uczyła się w liceum, następnie udała się na studia polonistyczne. Kariera Agnieszki Gozdyry rozpoczęła się pewnym prozaicznym epizodem, kiedy, będąc na trzecim roku studiów, wykorzystała okienko w zajęciach, aby wybrać się z koleżanką do stacjonującego nieopodal uczelni Radia Kolor. Trafiły tam akurat na Krzysztofa Maternę, zapytały, czy mogą coś robić. Ten odparł wówczas, że „zobaczymy” – czytamy na stronie internetowej Życiorysy.info / https://zyciorysy.info/agnieszka-gozdyra/ 

I to daje pewien trop. Na trzecim roku studiów miała mniej więcej 21 lat, tymczasem Radio Kolor założono w 1992 r. Na Wikipedii podany jest 1993 rok, ale profesjonalne strony internetowe poświęcone mediom, jako rok założenia tego radia podają 1992 r., powołując się przy tym na dane uzyskane bezpośrednio z Radia Kolor, czego nie uczynili opracowujący hasło na Wikipedii. By nie męczyć Czytelnika cytatami z wielu źródeł, wiadomo, że choć Wojciech Mann i Krzysztof Materna współzakładali Radio Kolor, to spędzili w nim tylko około jednego roku.

Idąc tym tropem, należy sądzić, że Agnieszka Gozdyra współpracę z Radiem Kolor rozpoczęła w latach 1992/1993. Skoro współpracę z radiem rozpoczęła w 1993 r. w wieku 21 lat, to gwiazda stacji Polsat urodziła się w 1971 lub 1972 roku. Należy więc sądzić, że Agnieszka Gozdyra ma co najmniej 47 lat. Prawda, że bardzo dobrze wygląda? 

Gwiazda niepotrzebnie wstydzi się swojego wieku. Przecież każdy ma tyle lat, na ile wygląda, a pani Agnieszka wygląda przecież na 37 lat, czyli 10 lat młodziej niż wskazuje jej metryka.


Uwaga! Rozpowszechnianie całego tekstu lub fragmentów oraz powoływanie się na uzyskane z niego dane wyłącznie ze wskazaniem personaliów autora. 

Romuald Kałwa  

KOMENTARZE

 • Panie Romualdzie!
  Marnować autentyczny talent na dociekanie wieku niezbyt mądrej osóbki.

  To co ważne w sprawach kobiecych, to fakt, że jedyna prawdziwa dama sfery publicznej, pani Beata Tyszkiewicz, skończyła wczoraj 80 lat.
  I gwarantuję, ze jeszcze niejeden by na nią "poleciał".

  Pozdrawiam
 • @Janusz Kamiński 20:45:35
  Wie Pan, są wakacje, wiem też, że ten tekst brzmi jak z Pudelka czy Faktu i jest kiczowaty, ale moim celem jest troszkę "podrażnić" panią Agniesie :)
  Nie, nie obrażam się za krytykę, a za dobre słowo dziękuję.
  Pozdrawiam!
 • Rzygam jak ją widzę ją w Polsacie !
  Ohyda ! polsat tvn NIE OGLĄDAM !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Autor
  "Przecież każdy ma tyle lat, na ile wygląda,"

  Jasne.
  Pewnie nawet może dzieci rodzić.
  Próchno jest próchnem, nawet jak dobrze w nocy świeci.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:39:56
  100/100!
 • Autor
  Obawiałem się powrotu pod wodzą astra.com.hel. forumowego kółka różańcowego. Temat podjęty przez Pana jest tak fascynujący, że te obawy wydaja mi się teraz banalne. Tak, to rzeczywiście temat zagadka, która żyją Polacy.
  A były przecież ostrzeżenia, by nie przebywać długo na słońcu bez nakrycia głowy. Przeoczył je Pan....?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY