Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
411 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Paweł Kukiz, poniżany przez wszystkich...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mariusz Max Kolonko #R przywołuje do porządku Pawła Kukiza - co dalej z ich współpracą?

Paweł Kukiz jest przyzwyczajony do liderowania, więc masowe odejścia z jego Ruchu mogą szokować. Niestety, chyba nie każdy ma cierpliwość do współpracy z cholerykiem, jakim jest pan Paweł. Można powiedzieć, że szczury uciekają z tonącego okrętu, a sam Paweł Kukiz jest wyjątkowo zdesperowany, skoro pomimo poczucia oszukania przez Korwina w sprawie udzielenia mu poparcia w wyborach prezydenckich w 2015 roku, to jednak nawiązuje współpracę z tym kontrowersyjnym, a jednakże bardzo popularnym politykiem.  


Czy Paweł Kukiz po nagłośnieniu tego wydarzenia w mediach, co jest nieuniknione i nieco poniża lidera Kukiz'15 przed własnymi wyborcami, zdecyduje się kandydować z partii pana Mariusza M. Kolonko, wchodzącej w skład Konfederacji?
 
Mariusz Max Kolonko kulturalnie upomina na swoim Twitterze Pawła Kukiza:
"Panie Pawle Kukiz - przywołuję Pana do porządku. Proszę trzymać się planu i ustaleń porozumienia, które osiągnęliśmy we Wrocławiu w którym połączyliśmy ręce jako nowa partia polityczna #R Revolution otwarta na wszystkich tych, którzy chcą bogatej, silnej i dumnej Polski" - pisze Kolonko.
Dalej tłumaczy, że "antypolskie media" wykorzystują niezdecydowanie Kukiza, by "szarpać sukmaną Rzeczpospolitej dla własnych korzyści".
"To Pana nieracjonalna bierność powoduje, że politycy - tak jak przed wyborczym biegiem po półmilionowe pensje Unijne - znów szukają kuriozalnych połączeń ‘koalicyjnych’ do katapultowania się na stołki tym razem do parlamentu polskiego, obdzielają się już jedynkami i używają mojego nazwiska i partii #R REVOLUTION do szukania karkołomnych i krótkotrwałych układów politycznych, które przeczą zasadom grawitacji sceny politycznej w Polsce" - kontynuuje.
Przypomina Kukizowi, że zgodził się już przystąpić do Rewolucji #R i sygnował to uściskiem ręki "na rancho we Wrocławiu".
"Jest tylko jedna droga do porozumienia polskich patriotów, którą przedstawiłem Panu na spotkaniu w gmachu Sejmu w Polsce i zreasumowałem w Orędziu o Stanie #R . Tą drogą jest Rewolucja #R do której Pan zgodził się przystąpić i sygnował uściskiem ręki na rancho we Wrocławiu. Dla mnie, jak dla wszystkich ludzi honoru, taki męski "handshake" jest pieczęcią naczelnej zasady naszej Rewolucji #R.".
"Jest Pan wspaniałym patriotą, człowiekiem, którego w #R określamy mianem ‘swój chłop’, a co ważniejsze jest Pan jednym z Nas, bo nie jest Pan politykiem. (...) Bo jesteśmy Inni niż politycy, jesteśmy Lepsi niż cały ten szum medialny który im sprzyja. Jesteśmy Polish Power, która po latach ciemiężenia przez polityczne kliki, staje teraz ramię w ramię do wspólnej walki o przyszłość Polski i nas samych w niej i da Bóg - odbierze władzę z rąk polityków i przywróci ją znów polskiemu, wspaniałemu Narodowi".
 
Wszystko wskazuje, że Mariusz Max Kolonko do polskiej polityki wchodzi na serio. Spotkał się nawet z Markiem Jakubiakiem. Czy Paweł Kukiz zaakceptuję tę kandydaturę? Co dalej z przeszkadzającą Kukizowi Kaję Godek?
 

KOMENTARZE

 • Kukiz idaelaista!
  Witam. Pan nie rozumie, że w polityce działają partie, które realizują potrzeby obywateli! Kukiz to jest marzyciel, który uważa , że uda mu sie zmienić Polską rzy pomocy stowarzyszenia, które nie ma mocy politycznej!!!
 • @zibi 22:56:22
  Tak, to idealista, ale co zrobić...
  Pomimo jego różnych głupich numerów, lubię gościa...
 • Kukiz...
  sam sobie zapracował na to co teraz ma. Całkowicie zlekceważył proceder handlu dziećmi a to świadczy wybitnie o nim, że nie nadaje się do pełnienia jakiejkolwiek funkcji społecznej.

  Może i był kiedyś idealistą, ale zderzył się z tą całą satanistyczna machiną polityki i... przyłączył się do niej.

  Wg mnie, jest skończony zarówno jako polityk jak i szałszpiler.
 • NOKAUT !
  Wg prognozy Marcina Palade PiS wygrywa w 38 na 41 okręgów a tak wyglądałby podział mandatów:

  PiS
  min. 246 max. 298
  KO
  min. 139 max. 180
  LEWICA
  min. 33 max. 48

  Oznacza to samodzielną władzę PiS!
  KO Wygrywa tylko w 3 okręgach na 41.

  NOKAUT !
 • @
  Kukiz stał się od razu rolnikiem przystępując do koalicji z PSL. Nie musi nawet trzody kupować, wokół niego teraz same świnie.
  Ba, nabył już GUMOFILCE i WIDŁY aby miał czym GNÓJ wyrzucać ze swojego nowego CHLEWIKA .
  8-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej