Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
472 posty 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy antypolski film "Malowany ptak" pokaże sieć kin Helios należąca do Agory związanej z Adamem Michnikiem, a która w oskarżycielskim tonie pisała, że Polacy nie chcieli dać pieniędzy na ten film?

 Donald Trump rocznicę 1 września spędził na swoim polu golfowym. Na początku dwie wiadomości, zła i bardzo zła: Trump zlekceważył swojego polskiego sojusznika; jeśli amerykanie zrobili to w rocznicę 1 września 1939 r., to tym bardziej amerykański sojusznik zignoruje jakikolwiek atak militarny na Polskę.                                                                                

W poniższym tekście wspomnę też o Jerzym Kosińskim, autorze szkalującego Polaków „Malowanego Ptaka”, który, gdy wyszła na jaw sprawa plagiatu książki, popełnił samobójstwo dusząc się zdaje celofanową folią.
Podobno media w Stanach Zjednoczonych z jednej strony krytykują Trumpa za zabawę na polu golfowym, z drugiej, wywierały presję na Trumpa aby do Polski 1 września nie przylatywał, tym samym ignorując niezwykłe uroczystości, które mogłyby mieć charakter światowy i pokazałyby światu naszą wersję historii.
                                         Dlaczego świat pastwi się na Polsce?
Bo świat jest zły. Przecież uczniowie z patologicznych rodzin w szkole dokuczają właśnie osobom dobrze wychowanym, które najczęściej stają się ofiarami mobbingu. Przyczyny pogardy i antypolonizmu mają bardzo głębokie korzenie. Wg relacji siostry Michaely Pawlik, która wiele lat pracowała w Indiach, Polacy (Słowianie) są tam traktowania, jak pariasi – najniższa kasta, bez żadnych praw, oprócz prawa do bycia niewolnikiem i pracy z darmo.
Wbrew temu, co się sądzi, narody Europy Zachodniej odczuwają ze sobą pewną więź etniczną oraz kulturową i to na jej podstawie stworzą pewne naturalne wspólnoty. Od kogo bogaty hindus, niepłacący pariasom, dowiedział się, że Polak – Słowianin, to gorzej niż niewolnik? Kto okupował Indie? Nasi najwierniejsi brytyjscy sojusznicy.
                                            Trump, Malowany ptak, act 447.
Na festiwalu filmowym Wenecji w nocy z 2 na 3 września miał premierę antypolski paszkwil, „Malowany ptak” – ekranizacja powieści Jerzego Kosińskiego z gwiazdorską obsadą, która ma chyba pokazać światu, jak Polacy i inne słowiańskie narodowości gnębiły chłopca, żydowskiego przybłędę. Zoofilia, wykorzystywanie seksualne, mordy... Zbiorowiska małp wydają się być oazą spokoju, w relacji do cywilizacji, która ze swej obsesyjnej natury nienawidzi żydów.
Ten czesko-słowacki film został nagrany w języku międzysłowiańskim opowiada, jak Polacy zadawali więcej cierpienia Żydom niż Niemcy. Ten film, podobnie jak odwołana wizyta Donalda Trumpa, to kolejny stopień do rabunku Polski i zrobienia z Twoich dzieci niewolników, Szanowny Czytelniku.
Intelektualne elity tego świata wiedzą, jaka jest prawda o II wojnie światowej, ale dla nich naprawdę Polskość (i nie tylko Polskość) to brak wartości. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To znudzeni bogaci ludzie, którzy z nudów robią okropne rzeczy. Nie bez powodu miliardy dolarów z czasów wielkiego kryzysu w USA znalazły się w hitlerowskich Niemczech. Wcześniej dotowano powstanie ZSRR.
W filmie Jerzego Hofmanna „Wedle wyroków twoich” z 1983 r. na samym początku pojawił się motyw donoszenia Polaków na Żydów. Postawę Polaków już na wstępie przedstawił bardzo znaczący wątek. Film ten, dziwnie mało popularny (jakby ktoś się go wstydził), był współfinansowany przez... Republikę Federalną Niemiec, a dokładnie przez Artura Braunera, pochodzącego spod Łodzi producenta filmowego, który przeżywając w Łódzkim getcie, po wojnie zamieszkał w Berlinie, mieście swoich największych oprawców. Producent ten zmarł dopiero w lipcu tego roku, a schronienie w czasie wojny znalazł w ZSRR.
                                           Sadystyczna nagonka na Polskę
Czy to amerykańskie media i środowiska polityczne namawiały prezydenta USA D. Trumpa do bojkotu przez niego uroczystości rocznicy wybuchu II wojny światowej? Nagonka na Polskę trwa, a my żyjemy złudzeniami, takimi samymi jak przed 1 września 1939 r. Nienawiść do Polaków powinna stać się tematem debaty publicznej w Polsce, ponieważ przekłada się na konkretne, niebezpieczne, decyzje polityczne. Polska, chłopiec do bicia, a nasze życie nic dla nich nie znaczy.
Należy dokładnie sprawdzić, kto stoi za czeskimi, ukraińskimi i słowackimi pieniędzmi finansującymi powstanie tego filmu, w którym wystąpią: Harvey Keitel, Udo Kier, Stellan Skarsgard, Julian Sands oraz Lech Dyblik.
Czy film pokaże sieć kin Helios należąca do Agory związanej z Adamem Michnikiem, a która w oskarżycielskim tonie pisała, że Polacy nie chcieli dać pieniędzy na ten film?
Czy film „Malowany ptak” zostanie nominowany do Oskara? Na pewno usłyszymy o nim w kontekście żydowskich roszczeń.
Słowacja, jedno z trzech państw, które w 1939 roku zaatakowało Polskę, wypuszcza film, a przecież rząd Republiki Słowackiej w latach 1942-1945 współpracował z rządem III w sprawie deportacji Żydów, których Słowacy pomogli zabić 100 000 osób. Przypadek?

image
 

 

KOMENTARZE

 • Pan to ma wszystkich w domu?????
  Panskie porownaniu i alegorie...przybieraja forme poetycka:-)))
  Przelecial ptaszek, zielony lasek
  a wszystkie dziewuchy zaszly w ciaze....
  a ja zdaze…...emmpstrem bzdremmmm
  czy panu robi sie oookooo w moooniu -jak Kosinskiemu co malowal ptaszkiem ..az do smierci?????
 • pis już przegrał xd
  amerykańska polska tvn nadaje przeciw pisowi..
  trump nie przyjechał aby przegrał kaczyński... czyli to nasz sojusznik co nie
 • Nie histeryzuj sie czlowieku. Trump mial trudny wybor przez ten wiatr.
  Gdyby ten wiatr dupnal we Floryde a Trump byl w tym czasie w Polsce to bolszewicy amerykanscy podniesli by placz pod niebiosa. Musial zostac w USA by w razie czego tam poleciec helikopterem i zrobic sesje zdjeciowa jak o to wszystko dba.
 • Autor.
  St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, ze w Polsce jest tylu idiotów"!!! To jest uniwersalny komentarz dla lemingów, oszołomów i płatnych pisarzy, którzy opluwają Polskę i Polaków!!!
 • Zaostrza się wojna żydowsko-Polska
  To widać gołym okiem.
  Widać też że stroną żydowską jest PO, PSL a nawet SLD.. i różne jawnie żydowskie KODy czy Nowoczesne.
  To wojna Polsko żydowska..

  PIS jako strona słabsza w dzisiejszych realiach musi iść na głębokie kompromisy (przerwane reformy, polityka kadrowa głaskanie USA, anty rosyjskość...podpieranie się KK) by przetrwać..

  Jest też inna możliwa interpretacja wydarzeń wprost przeciwna.
  Ta wojna Polsko żydowska gdzie ataki żydowskie pochodzę głównie z USA choć także z UE a nie ma takich ataków ze strony Rosji...
  ma uświadomić Polakom gdzie są ich wrogowie a gdzie ich nie ma.

  To może być subtelna gra (służby mogą wiele) by odwrócić wektor Polskiej Polityki.. dziś ta gra już nie jest subtelna .. Polska na dzisiejszych pozycjach skazana jest na pożarcie przez mafię żydowską z kopytami w klimacie skrajnej nienawiści do Polaków... a to oznacza nie tylko 447 ale wręcz zapowiedź niekończących się prześladowań...i okupowania swoich "win" niekończącymi się "odszkodowaniami", reparacjami, kajaniem się publicznym.. i różnymi innymi koncesjami na rzecz mafii żydowskiej...

  I taką politykę PISu widzimy na co dzień...
  Tylko ruski parasol może ochronić Polskę przed tą zmasowaną agresją mafii żydowskiej na Polskę...
  Amerykański parasol to parasol żydowski i on chroni i wspiera mafię żydowską nie Polskę.
  Niemiecki parasol oznacza rozbiór Polski (to opcja PO).

  Sytuacja Polski jest gorsza niż w 1939r... a polityka zagraniczna Polski równie samobójcza jak wtedy.
  Poniżej filmik ilustrujący dobrze sytuację II RP przed 1939r
  warto się na tym pochylić.
  https://www.youtube.com/watch?v=6z4JoE0thiU
 • Twitter Polak z Kanady POLCAN."Wara od Polski, ale też wara od nas, Polonii!
  https://pbs.twimg.com/media/EDqzwfJXsAAF4fB.jpg
 • Polska chciała opodatkować chciała opodatkować koncerny z USA. Przyjechał Mike Pence i okazało się, że podatku nie będzie.
  https://t.co/XObnG47v1L

  Mosbacher żąda ułatwień dla firm z USA

  https://wolnemedia.net/mosbacher-zada-ulatwien-dla-firm-z-usa/

  https://wolnemedia.net/obrazki/list-od-usa-1.jpg

  Ambasador Georgette Mosbacher wstawiła się za amerykańską firmą farmaceutyczną. Wysłała list do ministra zdrowia, premiera i ambasadora Szwajcarii w Polsce. Lek znalazł się ostatecznie na liście refundowanej.

  http://wgospodarce.pl/informacje/58310-amerykanie-inwestuja-w-polsce-na-potege
  Amerykanie inwestują w Polsce na potęgę.  Ps.Podobnie jak biedny JP Morgan z 20 mln dotacją ze Skarbu Państwa.... usadawiają się w Polsce amerykańskie firmy.
  Bo bidaki jeszcze nie wiedzą, że Polska będzie zaatakowana przez Przesmyk Suwalski.Ratujmy Amerykę!

  https://www.money.pl/gospodarka/ambasador-usa-interweniuje-w-sprawie-listy-refundowanej-ministerstwo-reaguje-6334110816368257a.html
 • Autor
  Joanna Siedlecka w książce "Czarny ptasior" zdemaskowała bezlitośnie kłamstwa Kosińskiego. Tak jak Lisicki zdemaskował "autobiografię" Żydówki, która rzekomo jako dziewczynka przewędrowała z pół Europy, a wilki się nią opiekowały. Im bardziej drastyczne bajeczki, tym większy popyt na nie, a uny stoją gescheftami.
  "Dlaczego świat pastwi się na Polsce"
  Nie generalizujmy. Uczciwiej będzie przyjrzeć się temu "światu". Pamięta Pan z polskojęzycznej prasy "cały świat się śmieje z Polski"? Są tak zarozumiali, że nazywają się całym światem albo światem.
  Ten podział narodów na wyższe i niższe wywodzi się z antropozofii Rudolfa Steinera (ur.w Chorwacji), wydawcy satanistycznego pisma "Lucyfer-Gnosis",członek Towarzystwa Teozoficznego założonego w 1875r.,Bławatskiej, będącego natchnieniem dla nazistowskich teorii Hitlera. Generalnie Steiner głosił duchową wyższość mieszkańców zachodniej Europy od duchowości mieszkańców Europy Wschodniej. W ramach tych wydumanych teorii, opartych na reinkarnacji i karmie, jej wyznawcy podzielili też narody: Anglicy o duszy samoświadomej, Francuzi-rozumowej, Hiszpanie i Włosi- odczuwającej, Polacy- oczekującej na coś, co dopiero nadejdzie. Dusza Żydów nie podpada pod ta rubryka jak i sam Steiner.
  Ideologie wywierają znaczny i bezpośredni wpływ na rzeczywistość. Bławatska walczyła z "terrorem" Boga-Mężczyzny dając podwaliny ruchom feministycznym. Ten cały New Age, to dążenie do zniszczenia wszystkich religii, zaakceptowanie naturalnej wyższości niektórych, przyjęcie okultyzmu, magii, kabały. Rozprzestrzenia się toto również w nauce, gdzie za równoważną dowodom empirycznym metodę poznania uważa się medytację i kontemplację.
  A te ataki na Polskę to budowa podstaw dla uzasadnienia roszczeń. Nieważne, że uzasadnienia fałszywego. Według Weissa i mu podobnych historia jest taka, jak się ją opowiada.
 • Istotę sprawy
  .
  ujął autor w tym podtytule:

  "Trump, Malowany ptak, act 447."

  to są wszystko elementy tego samego przedsięwzięcia mające na celu ponowne ograbienie Polaków, jak to było już przed II Wojną, a więc wg. maksymy:

  "Wasze ulice, nasze kamienice."

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że rozstrzygają się dziś losy przyszłych pokoleń Polaków, i to tak, że grozi im żydowskie niewolnictwo. A pod żydowskim knutem niełatwo jest żyć, a jeszcze trudniej przeżyć, jak utrzymuje żydowskie dokumenty

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  A skoro mowa o operacji żydowskiej pod nazwą "Holokaust" to taka refleksja:

  - http://filoverablog.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-4453657154

  "Czyj to jest tzw. "holokaust" ? "
 • Pogarda dla polskich ofiar i Polaków
  .
  @Laznik 11:00:23

  tylko to wyraża produkcyjniak żydowskich satrapów w Polsce pod tytułem "Malowany pataszek". Propaganidziści żydowscy takiego sobie ptaszka dla potrzeb ofensywy, której elementy przedstawa "447".

  Naturalnie szczucie zwolenników PO przeciwko zwolennikom PiSu jest przy tym bardzo pomocne, i Polacy nie dostrzegają, że w obu przypadkach chodzi o PO.PiS żydowskich propagandzistów.

  Chcecie coś zmienić, to należy rozpocząć od języka, który gadzinówki nam narzuciły, to nie jest NASZ język, to język okupanta.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Zacznijmy od terminu "holokaust".
 • @Laznik 11:00:23
  Niestety jest dużo gorzej niż na to wygląda.
  Nagonka propagandowa mafii żydowskiej na Polskę ma głębsze cele niż tylko wymuszenie haraczy (447).

  Taka nagonka ze strony tej mafii zawsze poprzedza agresję militarną działania siłowe ...i ma uzasadnić w opinii publicznej że kolejna ofiara mafii to przestępcy, zbrodniarze i nie ma co ich żałować....że trzeba ich ścigać i niszczyć (w praktyce mordować wypędzać...z tych odwiecznie przecież żydowskich ziem..)..
  Pod taki scenariusz idą przygotowania propagandowe..
  One mają sprawić Że Polska nie będzie miała żadnych przyjaciół na świecie i jako osamotniona stanie się łatwym łupem mafii żydowskiej..

  PO gra w tę propagandową grę ręka w rękę z mafią.
  PIS jest obiektem ataków od strony mafii która rządzi i w UE i w USA.
  ale nie rządzi choć bardzo by chciała w Rosji Putina.

  I w takich kleszczach obecnie znajduje się Naród Polski.
  Polska ma realnie trzech wrogów .. mafię żydowską, Niemców i banderowców.... i tylko mafia aktywnie i jawnie uderza w Polskę pozostali wrogowie tylko knują w tajemnicy...i wiadomo co knują .. rozbiory Polski.
  Co mafia knuje też wiadomo ... Pollin...z losem Polaków podobnym do losu Palestyńczyków w Palestynie.
  To wszystko już jest czytelne.
 • @Oscar 12:22:24
  .. dodam .. dla Trampa Polska nie znaczy NIC.
  Tramp sprzeda mafii Polskę dla jakichś wewnętrznych Amerykańskich korzyści tak jak sprzedał Palestynę, wzgórza Golan...Jerozolimę...
 • *****
  //Czy film „Malowany ptak” zostanie nominowany do Oskara? //
  Jeszcze lepiej gdy tego "oskara" wygra
  bo wtedy więcej ludzi zrozumie ,że kłamstwo
  jest najlepszym sposobem na sukces
 • @puuuq 12:43:33
  Moim zdaniem to oczywiste że dostanie Oscara.. to w końcu jedna ręka robi taką propagandę nienawiści do Polski i rozdaje Oskary.

  Dodam że ja z tym "Oskarem" nie ma nic wspólnego.
 • „chodzi o PO.PiS ” żydowskiej agentury w Polsce,
  .
  @Oscar 12:22:24

  wyszkolonej przez obce służby w ramach operacji „NSZZ S”

  „PIS jest obiektem ataków od strony mafii która rządzi i w UE i w USA.”
  tu muszę zaprzeczyć, PiS jest częścią tego co nazywamy PO.PiSem demokracji w Polsce.

  Może dobrze jest wiedzieć, jak należy walczyć z Gojami, w tym przypadku chodzi o

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  przy czym niech Pan łaskawie nie zapomina, że ta koczująca banda dysponuje doświadczeniami rabunku i mordu ludów świata z dwóch i pół tysiąca lat, ten drugi link w @Laznik 11:00:23. nie znalazł się tam przypadkowo. Takim doświadczeniem niewiele ludów może się pochwalić, doświadczeniem koczowniczym żaden. Ale żeby nie być gołosłownym i bezradnym:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Metody_walki

  Jeśli ktoś zada sobie trud przeczytać te dokumenty ZE ZROZUMIENIEM, to będzie mu daleko łatwiej zdekodować, co się przeciw nam święci. Tu nie chodzi o żadne narzekanie czy tzw. „antysemityzm”, tu chodzi o przeżycie populacji, w tym przypadku populacji Polaków. Jeśli damy się zwieść żydowskim atrapom PO.PiSu to niech się Bóg nad nami zmiłuje, ale nie mamy zbyt wiele szans przeżycia, a nasi potomni to na pewno. Ale czy Bóg musi się zmiłować na durniami ?
 • @Laznik 13:34:10
  To jest druga strona medalu PIS... bo PO jest jednoznaczne.
  PIS ma dwie twarze... która prawdziwa tego nie wie nikt.. ale każdy ma 50% szans na wytypowanie prawdziwej.
  PIS nie może mieć innej twarzy niż prezentuje oficjalnie a zwłaszcza w polityce zagranicznej i historycznej... bo Polska od 89r jest kolonią mafii żydowskiej...
  i każdy rządzący musi dostać przyzwolenie od mafii .. PIS by takie przyzwolenie dostać musi mafii jakoś "płacić" koncesjami, koneksjami...ustępstwami,..
  i to robi..

  Która twarz PIS jest prawdziwa dowiemy si`e jak mafią żydowska straci wpływy.
 • @Oscar 14:10:25
  Przypomniał mi się wierszyk:
  "Cieszy mnie ten rym: Polak mądr po szkodzie. Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi: że i przed szkodą i po szkodzie głupi".
  Pozdrawiam.
 • @wercia 14:44:45
  może masz racje... a może nie ... 50/50%
  PIS ma dwie twarze...
  Nie jestem zwolennikiem PIS twierdzę tylko że ma dwie twarze ...
  i nie wiem która prawdziwa... wiem że jedna jest paskudnie wredna... druga socjalna jakby pro Polska.
  ty twierdzisz że wiesz na pewno że PIS jest wredny ...

  Taka jest różnica.
 • @Oscar 12:24:19
  ,,Tramp sprzeda mafii Polskę dla jakichś wewnętrznych Amerykańskich korzyści tak jak sprzedał Palestynę, wzgórza Golan...Jerozolimę" Świete słowa.
  Polska już jest sprzedana, a wybory to tylko spór klakierów o to kto ma być lepszym nadzorcą nad niewolnikami w Polsce.
  Niestety, przegraliśmy wszyscy, My Naród, ponieważ zachłyśnięcie sie ameryką, zachodem sprawiło, że takich naiwnych wypada tylko okraść, no i za pomocą zdrajców okradli. Gdy w latach 90 - robilem demonstracje strajki w obronie majątku narodowego i przeciwko takim łobuzom jak Balcerowicz, nie miałem pomocy z zewnątrz.
  Nawet dzisiaj taki tezeusz, szkaluje zamordowanych ludzi, których mafia sprzątneła tylko za to, ze myśleli do przodu i uprzedzał nas przed rozbiorami.
  Dzisiaj mld zł wali się na rzecz przemysłu zbrojeniowego w ameryce, finansuje sie armię amerykańska, finansuje się prace nad nowoczesną technologią w USA przez Nas.
  Tak postępuje Naród??? Pozwala na to. Te pieniadze powinny być zainwestowane w Polską Myśl Techniczna w Polski przemysł.
  MLD zł wali się naszym okupantom, zamiast ochronic nasze potężne złoza w ziemi, niestety, które sa zajmowane już przez naszego okupanta.
  Który Naród, tak sobie pozwala na panoszenie sie obcych wojsk w Polsce, które służą do obrony interesów mafii zydowskiej a nie Nas.
  Zbliżają się wybory i co z tego, nie ma na kogo głosować, słucham tych co moze coś powiedzą interesie narodowym, albo cos napisane mają w interesie narodowym, a no Nic takiego co by zmieniało system. To pudrowanie tego co jest, a wiec bez jednego wystrzału bln $ naszych skarbów przechodzi w ręce mafii swiatowej.
  Co do Trumpa, to gracz pod swoich rzeżników z mafii korporacyjnych.
 • Działacz Polonii amerykańskiej
  rozmawiał z tv Media Narodowe i mówił, że Trump z lotniska złożył gratulacje Polsce z okazji obchodów 1 września 1939-:)))
 • @Oscar 17:06:39
  Jest wredny, bo łże. Ja nienawidzę kłamstwa. "Prawicowa" partia promuje lewicę w telewizji publicznej: https://nczas.com/2019/09/06/sommer-blokowanie-prawicy-i-promowanie-komuny-dzieki-tvp-jak-feniks-z-popiolow-powstaje-sld/
  Trzeba Oskarowi wiedzieć, że współczesna lewica różni się od swojej poprzedniczki. Promuje kapitalizm, a jakże, ale jej głównym wyznacznikiem są wszelkiej maści ideologie degenerujące człowieka.
  Socjal PiS-u był wprowadzony dla nachodżców. Wraz z wprowadzeniem socjalu powprowadzali zmiany we wszystkich przepisach go dotyczących. W sumie na socjalu i tak najwięcej przyznano nachodżcom.
 • @wercia 10:46:30
  „Nie generalizujmy. Uczciwiej będzie przyjrzeć się temu "światu". Pamięta Pan z polskojęzycznej prasy "cały świat się śmieje z Polski"? Są tak zarozumiali, że nazywają się całym światem albo światem.”

  Bardzo słuszna uwaga. „Cały świat” sprowadza się do kilku żydowskich korporacji trzymających wszystkie media w swoich kosmatych łapskach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej