Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Wielki wstyd Francji - obława Vel d’Hiv

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj to Polacy mają zapłacić za tę zbrodnię... Niedoczekanie.

16 i 17 lipca 1942 r. 9 tysięcy francuskich policjantów wykonując zadania zlecone przez proniemiecki rząd Vichy, zatrzymało 13 000 Żydów w Paryżu i okolicach.
Co ciekawe, spora część tych nieszczęśników pochodziła z Polski, Niemiec, Czechosłowacji, czy Rosji, a jednak, nie znalazła ratunku we Francji. Oczywiście, nie było to pierwsza i ostatnia obława francuskiej policji przeciwko Żydom. Choć zwykli Francuzi byli przerażeni. Miała to być cena, za ratowanie Żydów urodzonych we Francji. Niewątpliwie była to nieprawda.
Zbrodnia, potępiona przez Kościół Katolicki, przez wiele lat była ignorowana przez francuskie władze, by dopiero w 1995 r. prezydent Jacques Chirac poczuł się zobowiązany do przeproszenia za współudział w ludobójstwie Francuzów na Żydach. Wszystkich wywieziono do Auschwitz. Zginęło 4 051 dzieci.
Praktycznie nikt nie został skazany za tę zbrodnię, bo sądzono tylko 10 żandarmów, z których 3 uciekło, skazano tylko dwie osoby wyrokami dwóch lat więzienia. Zbrodniarze tłumaczyli się, że tylko wykonywali rozkazy. Skąd my to znamy. Dzisiaj, Francja odważniej mówi o swoich zbrodniach i udziale w holocauście, ale środowiska nowojorskie wiedzą, że Francja, pomimo kłopotów, to państwo poważne, które wykpi sprawę odszkodowań, choć podobno francuskie koleje płacą odszkodowania za udział w wywózkach.
Francuzi uratowali wielu Żydów, ale nie można porównywać okupacji niemieckiej we Francji, z okupacją i brutalnością Niemców w Polsce. Polacy byli eksterminowani, Francuzi – nie. Nawet terytorium niemieckiej okupacji dotyczyło tylko połowy Francji.
         Dzisiaj to Polacy mają zapłacić za tę zbrodnię, ale nie zapłacą
Temat 447 nie może być ignorowany, ale Polacy pokazują, że bardzo się boją, a niestety tacy ludzie jak red. Stanisław Michalkiewicz, oswajają Polskę z przegraną mówiąc, że jest już po sprawie. To nie prawda.
„Ściąłem się” w tej sprawie ze Stanisławem Michalkiewiczem na ostatnim jego spotkaniu w Opolu w kwietniu 2019 r., mówiąc, że jest zbyt wielkim pesymistą (są nagrania). Zainteresowani widzą, że Polacy się boją, i będą to wykorzystywać. Świata to nie obchodzi, bo ten ma swoje problemy.
Francja zlikwidowała stadion, a dziś są tam nowoczesne budynki i tylko tablica przypomina o tej zawstydzającej zbrodni. Tymczasem Polacy powinni wsiąść się w garść i nie rozmawiać z rabusiami i insynuatorami, że Polacy 1 września piszą nową historię.
image
image
image
image

 

KOMENTARZE

 • autor
  "Wszystkich wywieziono do Auschwitz. Zginęło 4 051 dzieci." ... skąd autor wie z taką dokładnością ile dzieci zginęło ? Chyba że autor jest zdania że wszyscy żydzi wywiezieni do Auschwitz zginęli. Tylko co w takim razie zrobić z historią pewnego żyda, obywatela Izraela, który został zwolniony z w/w obozu ze względu na stan zdrowia a znany jest pod nazwiskiem Bartoszewski, chociaż naprawdę nazywał się inaczej ...
  Mit o gazowaniu cyklonem upadnie tak samo jak inne żydoskie mity jak np ten o mydle z żydów ... bo tyle jest w nim prawdy co tłuszczu na żydzie w okupowanej Europie :)
 • Oczywiście
  „Temat 447 nie może być ignorowany, ale Polacy pokazują, że bardzo się boją, a niestety tacy ludzie jak red. Stanisław Michalkiewicz, oswajają Polskę z przegraną mówiąc, że jest już po sprawie. To nie prawda.
  „Ściąłem się” w tej sprawie ze Stanisławem Michalkiewiczem na ostatnim jego spotkaniu w Opolu w kwietniu 2019 r., mówiąc, że jest zbyt wielkim pesymistą (są nagrania). Zainteresowani widzą, że Polacy się boją, i będą to wykorzystywać. ”

  Michalkiewicz, Braun, Pan Nikt i im podobni - wszyscy oni mają za zadanie przyzwyczaić Polaków do myśli o całkowitej klęsce i utracie własnego państwa i zainstalowaniu w Polsce „szlachty jerozolimskiej” (samo to określenie jest urągające Polakom, bo szlachta dostawała swoje tytuły za zasługi dla kraju, a nie z powodu zagrabionego cudzego majątku).
 • @Drab61 15:37:30
  Całkowicie się z Panem nie zgadzam. Zaprzecza Pan zbydlęceniu Niemców.
 • @Lotna 15:41:16
  Zgadzam się całkowicie z Lotną.

  Nie akceptuję używania sów "Polaczki" przez Brauna, którego lubię, czy świra "Pana Nikt". Nie używajmy mowy-stylu Niemców.

  Albo np. te gadki, że w Niemczeh żyli wielscy filozofowie - tak, pierwszym był Hegel, drugim Marks, trzecim zakompleksiały degenerat Nietzsche, dla którego nadczłowiek to de facto małpa bez kultury stanowiąca prawo.
 • @Romuald Kałwa 15:45:48
  Jak tu nie lubić pana Brauna, gdy ten przytomnie zarzucił generałowi Jaruzelskiemu zbrodnię - ,,do końca czyścił szeregi LWP z Żydów"*?

  *Padło to w filmie ,,Towarzysz Generał".
 • @Oracz 15:58:33
  To prawda. Braun ma wiele zasług, aczkolwiek, gdyby nie Gomułka i 1968 r., w Polsce mielibyśmy dziś gorzej, jak na Ukrainie.

  Przecież w 1968 r. wyjechali mordercy Polaków!
 • @Romuald Kałwa 15:43:01
  Zbydlęcenie Niemców zostało wykreowane przez żydów na użytek międzynarodowej opinii publicznej. To żydzi zorganizowali - zaplanowali, sfinansowali i przeprowadzili wojny; Niemcy są karnym i posłusznym narodem, wykonywali rozkazy swojego futerały i stali się kozłami ofiarnymi. Oczywiście ich wina, że te rozkazy wykonywali i oczywiście - wojna wielu ludzi odczłowiecza. Najwięksi zbrodniarze niemieccy byli pochodzenia żydowskiego.
  Podobnie z procesem norymberskim. Kilku osądzono, którzy przyznali się do win w czasie tortur, podczas gdy setki hitlerowskich naukowców przemycono do Ameryki, dano im obywatelstwo i sowicie opłacane prace w swoim zawodzie, tym razem na rzecz USA - i dozgonną bezkarność. To właśnie dzięki tym przyznaniom w czasie tortur ustalono hucpę z komorami gazowymi i masowym paleniem zwłok.
  Jak chodzi o zbydlęcenie - proszę popatrzeć, co żydzi robią z Palestyńczykami.
 • @Lotna 16:28:17
  * furera
 • Wychodzi na to, że Polacy są
  szarpani i skubani za to, że ratowali Żydów.
  Wniosek?
  Czarci pomiot nie lubi niesubordynacji.
 • @Oracz 15:58:33
  Braun to koniukturalista. Zapraszałem go do domu, by mu pokazać dokumenty na matrioszkę Margulisa vel Wolskiego vel "Jaruzelskiego". Skrewił, nawet nie odpowiedział. Taki to z niego "wojownik" i "bochater" bo nie bohater.
 • @Drab61 15:37:30
  Bartman się nazywał, a kapo i magazynier od złota Szpilman vel Cymerman vel Cyrankiewicz wysłany był do wód w Szwajcarii.
 • @Romuald Kałwa 15:43:01
  Zbydlęceni byli żydowscy kapo, oprawcy swych pobratymców czemu nawet Niemcy się dziwili, także w gettach. W Auschwitz żydów nie było, jeżeli byli to wyłącznie kapo! Obsługa obozu to Ukraińcy, Łotysze, Litwini, etc.. szeregowcy, podoficerowie, Niemcy podoficerowie i oficerowie.
 • @Drab61 15:37:30
  Gen. Patton: w Dachau nie było komór gazowych, etc..To samo w Auschwitz-dyr. Piper(KOMORĘ ZBUDOWANO PO WOJNIE, BYŁA FUSZERKĄ), oraz uczciwi badacze żydowscy, filmy na YT!
 • @kula Lis 68 16:23:28
  Czy możesz podać przykład "uczciwego badacza żydowskiego" - obawiam się że nie ma takich, wszyscy są owładnięci syjonizmem czyli planem budowy wielkiego Izraela, no i oczywiście kasą z "Holokaust Industry" dlatego będą wciskać kit do końca dni swoich. A swoją drogą to mam wrażenie że usilnie pracują na nowy holokaust, tym razem prawdziwy , nawet sposób jego przeprowadzenia przedstawiają ...
 • @Drab61 20:27:07
  Mogę, lecz musiałbym odszukać w archiwum lub na YT.
 • gdzie tan wstyd
  ???

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej