Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Mariusz Max Kolonko wyrzucił się z własnej partii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I przy okazji obraża Polaków, np. "Mały ciul, sku.....n Polak" - "Polak" jako inwektywa. Tego mu świadomi Polacy nie wybaczą.

ALERT #R Oświadczam niniejszym że zakończyłem współpracę z KWW Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko i będę oczekiwał od w/w KWW wykreślenia mojego nazwiska z nazwy. Uprzejmie proszę o niełączenie mojej osoby z w/w wymienionym podmiotem. Więcej wkrótce - Hold…
- pisze Mariusz Max Kolonko, oświadczając, że wychodzi z ugrupowania, które sam założył.
W swoich pełnych wulgaryzmu filmach wyzywa od... Polaków! Niestety, kancelaria adwokacka publikując pozew na Twitterze zachowała się nieelegancko, bo dane komitetu wyborczego są też, prawdopodobnie danymi miejsce zamieszkania pozwanego Mateusza Przepiórki (zamazałem je), co może łamać ustawę o RODO, choć pewnie się mylę. Sprawdziłem jednak adres Mariusza Maksymiliana Kolonko. To niezbyt zamożne, ale wyglądające na spokojne, peryferie Nowego Jorku, 20 km od centrum Manhattanu.
Cały pozew na dole artykułu. Max kolonko został sam, bez pieniędzy i przyjaciół. Szkoda, że źle pokierował swoją karierą. Gdyby razem z grupą ludzi skupił się raczej na tworzeniu nowego medium, zaczął promować nowych twórców, robił spotkania z Polakami, i najważniejsze: cały czas mówił prawdę...
Albo, gdyby chrzanił swój dorosły bunt i był konformistą (jak dawniej), występował razem na zdjęciu z Jaruzelskim... To dziś nie mieszkałby na ubogich przedmieściach Nowego Jorku.
image
image
image

 

KOMENTARZE

 • @Romuald Kałwa
  Taki z niego systemowy , anty systemowiec . Celebryta i tyle . :))) Salute 5* .
 • @Repsol 22:05:48
  Pozdro. A przy okazji, on nadaje z New Yersej a nie Nowego Jorku :)
 • @Romuald Kałwa 22:14:54
  W New Jersey stoi serwer zbiorczy z którego celebryta korzysta .Ave :)
 • @Repsol 22:26:20
  Czyi Max mieszka w serwerze? He he, jak wszyscy internauci i blogerzy :)
 • @Repsol 22:05:48
  Taki sam jak zapiewajło, ćpun i alkoholik Kukiz.
 • @Romuald Kałwa 22:14:54
  I tyle zostało z Maxa. Zjadł wszystkie rozumy, łącznie ze swoim. Kabaretowy Maxio sam siebie wykluczył z własnego założycielstwa. Czy Maxio to jest normalny? Na pewno NIE. Maxio Kolonko to osoba o wyraźnych aberracjach psycho-emocjonalnych, z ego wywalonym w kosmos. Max Kolonko zawsze gadał tak, że nie wiadomo było o co mu chodzi, a powiedzenie mówi, że jak nie wiadomo o co to chodzi o kasę, i chyba tak w tym przypadku było. Rewolucję Kolonko to może robić ze swoją ex-laską Weroniką Rosati. Ona z kilkudziesięcioma tłustymi starymi producentami z Hollywood a on z boku trzepie konia.
 • Jeżeli Maksiu zdobył kiedyś takie
  zaufanie - u kogo trzeba, że zrobiono go korespondentem w USrahellu - to on nadal może wszystko - włącznie z wyrzuceniem siebie - jak wyżej.
 • @
  Nie należy zakładać partii, ruchów, itp z własnym nazwiskiem na szyldzie, bo przepisy nakazują by każdy taki twór był na wskroś demokratyczny, czyli by można było doń oddelegować policje tajne i dwupłciowe, celem przejęcia kontroli i skompromitowania. W końcu demokracja zobowiązuje i nie daje nic w zamian.
 • Myślałem że to poważny człowiek !
  Kolonko wyalienował się z Polski i całkowicie poszedł na wariata ! myślał ze bez solidnej pracy politycznej w Polsce i bez zaplecza ludzie pójdą za Kolonko jak w dym !

  Pane Kolonko ! 90 % ludzi nie wie kto to jest Kolonko i do tych ludzi trzeba było dotrzeć ! bo solidne 5 % zaplecze miał pan ale nawet do tego zaplecza w Polsce nie dotarł pan osobiście i medialnie !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! wolna bezpieczna ze swoją armią !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Romuald Kałwa 23:23:26 Co innego fajne felietony dziennikarza, a co innego POLITYKA.
  Koleś Sikorskiego(razem do szkoły chodzili) robił wszystko by zaistnieć, i nie wyszło. Widać smutni panowie z WSI zmienili swój plan, Max musi wiec poczekać na nowe instrukcje. Skuteczność to ważna cecha u polityka. Wydaje się jednak, że w niektórych środowiskach kandydaci na polityków zajmują się głównie sobą nawzajem. Może Maksik się nadął ale za to jak Kwaśniewskiej ładnie kwiaty wręczył…jak zakochany Romeo..także tego…ha ha...Ile kanapowych partyjek, tyle "ambitnych" wodzusiów. Nie tędy droga, chyba że kilku z was to krety i psuje jak Korwin=Mikka..
 • "mówię jak jest" :-))))))))))
  Kiedyś na Neonie opublikowano post z "ochami" i "achami" na temat Kolonko. W swoim wpisie pod postem bardzo krytycznie wypowiedziałem się o tych zachwytach jak i jego poglądach i osobie. Nie będę się powtarzał bo
  co ten gościu reprezentuje każdy zaczyna widzieć. Nadmienię tylko iż najbardziej raziły mnie jego poglądy które za wszelką cenę chciały zmieniać Polskę na modlę Amerykańską ze stylem życia włącznie a przecież w USA prawie 60 milionów ludzi żyje praktycznie w ubóstwie.
  Max Kolonko jest bardzo dobrym przykładem dlaczego Polonia mieszkająca na stałe poza Polską nie powinna mieć prawa głosu w polskich wyborach oraz stanowienia o sposobie rządzenia.
  Co tu dużo mówić, wystarczy wsłuchać się w radio AM 1030 którego będąc często w Illinois wysłuchuje.
 • @kula Lis 68 15:38:36 JAK TO JEST Z TYMI KARIERAMI
  Jak to jest z tymi karierami w Polsce... Niektórzy od razu po studiach zostają dyrektorami, chodzą do liceów, gdzie uczęszczają inne, znane dziś z wysokich pozycji w mediach, urzędach i spółkach - trzeba o tym napisać
 • @Stara Baba 16:47:10
  Sam uważam, że jeśli ktoś wyjechał z Polski, to wypisał się z klubu "Polskie państwo"
 • @kula Lis 68 07:42:12
  "I tyle zostało z Maxa."- 10/10. Może mu brak talentu. Po prostu. :)
  No czasem ktoś nie ma "duszy". Zdarza się. Chciał i nie wyszło. Nie każdemu musi wyjść. A może to kwestia czasu... :)- Poczekamy, zobaczymy. Mamy czas? ;)
 • Nie baw sie ze swiniami nie bedziesz smierdzial.....
  powiadaja cowboys,,,i maja racje.
  Biedny max Kolonko zamieszkalyw kiepskiej dzielnicy NYorku..trzesie lapa znaczy dlonmi wlascicieli ranches, browarow, fabryk i mediow:-))) I ma nadzieje ze zalozy z nimi partie rewolucyjna:-))))))
  Z czym do gosci:-))))) jaby chcieli byc rewolucjonistami to dzis mieszkaliby tam -gdzie pan Kolonko …. byli bez grosza…..jak pan Kolonko.
  A oni maja wypasone rancha , bryki...browary, domyna wynajem na godziny.. a wwzytstko z niczego , czyli z Pierwszej Komuny....i ryzykowac to wszystko w walce z obecna ???????
  Musieliby miec we lbie ... jak pan Max))))
  A propos z iloma Polakami zadal sie pan Kolonko?????
  BO margraboia Wielopolski powiadal , ze dla Polakow mozna wiele zrobic....,..
 • Sie złamało.
  I dlatego traktuję post jako news, stąd ****.

  Nad czym płakać, gdy typowy Wyborca, obojętnie jakiej Partii czy też partii powie: a co to jezd kolonko?
  Nie mówiąc już o owej partii.
 • pewnie stracił już cierpliwość
  do debili wybierających antypolskich szkodników

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej