Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zwolennicy aborcji to naziści i komuniści = barbarzyńcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aborcję promuje również WHO – światowa organizacja zdrowia, czy Fundacja Open Society Sorosa. Tylko dlaczego nie uśmiercono Davida Rockefellera, który miał co najmniej 4 przeszczepy serca, a te, zamiast do młodych ludzi, trafiały do stulatka?!

 

Kto promuje zabijanie polskich dzieci? Polskojęzyczny portal Onet, należący do koncernu Ringier Axel Springer, krytykuje film "Nieplanowane" o „ Abby Johnson, byłej kierowniczce placówki Planned Parenthood, która przeszła nawrócenie i dziś walczy o delegalizację aborcji”.

 

Anna Tatarska, autorka tego paszkwilu, pisząca m.in. w „Krytyce politycznej”, posługuje się hitlerowsko-komunistycznymi metodami ośmieszania:

 

„Na przedpołudniowym pokazie "Nieplanowanych" w kinie dużej warszawskiej galerii handlowej pustki. Z 80 miejsc zajęte jest jakieś 10. Kilku emerytów, trzyosobowa wycieczka (?) Amerykanów, wreszcie za moimi plecami para, ewidentnie na randce. Głośno chrupią popcorn i z aprobatą komentują ekranowe zwroty akcji. Słychać, że się dogadują. Będą z tego dzieci…”.

 

Dlaczego tej wegetariance przeszkadza zjadanie gęsi, a nie przeszkadza mordowanie nienarodzonych?

 

Aborcję promuje również WHO – światowa organizacja zdrowia, czy Fundacja Open Society Sorosa. Tylko dlaczego nie uśmiercono Davida Rockefellera, który miał co najmniej 4 przeszczepy serca, a te, zamiast do młodych ludzi, trafiały do stulatka?!

 

Nie bądź głupkiem. Nie daj się manipulować. Nie bądź zwierzęciem! Nie bądź komunistą i hitlerowcem. Tak, Hitlerowcem!

 

„Zeszyty oświęcimskie”, nr 2 1958:

 

Dokument z 25 listopada 1939 r., pt.: „Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia”:

 

Fragment:

 

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być popierane lub tolerowane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące spędzaniu płodu i środki zapobiegawcze, mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym, nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia”.

 

Film "Nieplanowane" ma patronat Episkopatu Polski. Otrzymał również nagrodę Prezydenta RP Andrzeja Dudy dla „Filmu, który zmienia życie”.

 

Ps.

Na fot. Anna Tatarska z wąsikiem. Skoro ma dystans do świata, chyba nie poda mnie do sadu. Zresztą, w ich środowisku kobiety na demonstracjach poparcia LGBT noszą sztuczne brody, a mężczyźni sukienki.

 

Poniżej, fragment zeszytów oświęcimskich o niemieckich planach wobec Polaków:

 

image

 

KOMENTARZE

 • przerażające dokąd zmierza świat
  w holandii eutanaziści zamordowali 74letnią kobietę. Gdy odurzona staruszka zaczęła bronić się przed śmiercią dokonująca zabójstwa lekarka poprosiła o pomoc córkę i zięcia ofiary, którzy przytrzymywali ją aby się nie szamotała.Straszne!
 • Armagedon jest już bardzo blisko
  Zło to już nie jest jakieś boisko
  Tylko potop zarazy diabelskiej
  Cieszącej się teraz z chwili sielskiej
  Będzie płacz i zarzekanie czynom
  Służenia chętnie diabelskim synom
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 16:17:08
  również do "nieżyt"

  - Macie rację. Inne akty bestialstwa to: pedofilia, homoseksualizm - akty satanistyczne. Tak, wiem, to brzmi śmiesznie, brzmię jak moherowy beret, sekciarz, ale...

  Przecież eutanazja to powrót do prymitywnej plemienności i mordowania starych członków plemienia - barbarzyństwo w czystej postaci.
 • Powiem tylko tyle:
  kto myślał sobie, że czarci pomiot będzie się godził na utrzymanie ludzi nie nadających się już do pracy - ten jest jak dziecko we mgle.
  Potem po wymordowaniu kalek i ludzi w jakimś stopniu ułomnych - będą mordowani ludzie mniej wydajni w pracy, mniej zdolni, mniej pracowici, etc.
  Wniosek?
  Budowa na Ziemi Piekła dla ludzi stworzonych przez Boga - przez czarci pomiot - to wcale nie są żarty!
 • autor
  Co za niedoskrobana dzicz dała minusa.To ta/ten co zdążył się urodzić....a nie powinien/na???
 • ... a jak jest naprawdę.
  Wyraz "aborcja" jest niczym innym jak wytrychem do napierdalanek
  trzech grup ludzi.
  _ Tych, którzy są za całkowitą aborcja głównie wypatrujący w tym swój biznes jak i spowodowane swoimi prywatnymi poglądami.
  _ Tych, którzy są za całkowitym zakazem aborcji głównie z powodu wartości religijnych jak i także z powodu własnego przekonania lub biznesu.
  _ Tych którzy wyrażają swoje poglądy pod wpływem innych i tak naprawdę nie mają najmniejszego pojęcia o co tu tym pierwszym dwóm grupom chodzi.

  W Polsce osiągnięto moim zdaniem zdrowy "pat". To znaczy mamy całkowity zakaz aborcji wyłączając jednak szczególne przypadki zdrowotne jak i prawne.
  Przez ostatnich kilka lat w Polsce legalnie dokonano średnio ~1000 aborcji rocznie. Między innymi były to:
  _~35% niezdrowy płód
  _~35% zagrożenie życia matki
  _~10% stan psychiczny matki
  _~10% genetyczne uwarunkowania zagrażające zdrowiu w przyszłości
  _~ 2% dziecko poczęte w akcie gwałtu
  _~ 8% inne ważne prawne jak i zdrowotne przyczyny.
  Wszystkie aborcje poza tymi wymienionymi w Polsce są przeprowadzane nielegalnie i podlegają pod paragraf. Z tego co już wypisałem widać że sprawa aborcji w polskim kraju jest załatwiona bardzo rygorystycznie ale także i ze zdrowym rozsądkiem. Tak więc ludzie którzy kwestionują ten bardzo "zdrowy" kompromis to albo lewacy, "taliby" w czarnych sutannach, lub ludzie po prostu nie wiedzący w tym temacie szczegółów i wprowadzeni w błąd. Na to co dzieje się poza granicami kraju Polska jak i Polacy nie mają najmniejszego wpływu.
  Ci którzy się burzą jest dla nich mała rada. Jeżeli wiecie że ktoś usunął a tym bardziej usuwa jako lekarz nielegalnie nienarodzone dzieci czyli dokonuje aborcji więc w zgodzie z własnym sumieniem po prostu ta osobę pod....dolcie do prokuratury bo łamie prawo. Wtedy będziecie czuli się lepiej.

  Proszę jeszcze raz zwrócić uwagę ze chodzi tu o tylko 1000 aborcji dokonanych ze względu na szczególne przypadki. To jest podstawa niektórych ludzi do kłótni. Co do prawdziwych "lewaków" ich nic nie zmieni więc nie ma co tracić czasu. Dla nich nawet ich własna matka
  z ich noszonego płodu powinna się wyskrobać.
 • @Stara Baba 19:04:39
  Jesteście idiotami zaślepionymi w swojej teorii..
  Nikt z was nie traktuje kobiety jako suwerennej istoty.
  Wiele kobiet nie stać na dziecko, nie chcą mieć dziecka ... a zdarzają się tzw wpadki.
  Co wtedy na co skazujecie te kobiety ? Wisi wam to...gardzicie nimi i tyle.
  Aborcja nie jest rozrywką jest tragiczną życiową koniecznością, jest zawsze dramatem dla kobiety... macie to w d..pie.

  Opcją jest urodzenie dziecka i przekazanie tego dziecka do wychowania antyaborcjonistom... ale chętnych nie ma...
  a dziecko wychowywane przez takich świrów jak wy nie będzie normalne...

  Aborcja to zawsze dramat i trzeba do tego podchodzić ze zrozumieniem... szukać mniejszego zła...
  W PRLu takie rozwiązanie znaleziono... (zasady aborcji, rozmowy z psychologiem by zapobiec aborcji... aborcja pod kontrolą lekarską do któregoś tygodnia ciąży..)
  KK to żaden autorytet w tej trudnej kwestii... równie dobrze można by pytać podobne autorytety u aborygenów czy Indian z Amazonii.. albo innych Zulusów...oni też kierują się wiarą bo do rozumu jeszcze nie dojrzeli.... podobną postawę wobec kobiet mają skrajni islamiści..
  i to nie jest żaden autorytet moralny...to średniowieczna koncepcja kobiety...
  Dajcie kobietom podejmować decyzje ... to ich życie ich dzieci..

  A jak już nie potraficie widzieć kobiety jako wolnej istoty to chociaż ponoście konsekwencje waszych decyzji wymuszonych na kobiecie wbrew jej woli.

  Na to was nie stać.... to dokładnie średniowieczny zamordyzm..
 • @Oscar 13:27:32
  ,,Wpadki" się zdarzają ludziom którzy ,,uprawiają miłość" gdzie bądź i z kimkolwiek. Np w Irlandii moi przyjaciele Ukraińcy (którym wiele zawdzięczam) a ściślej jeden z nich, tak mi powiedział: u nas w firmie księgowa to samotna matka, której dziecko po pijaku spłodził nieznany jej mężczyzna w ubikacji w pubie.
  Lekarze są od tego by leczyć: ,,primum non nocere" a nie zabijać, bo ktoś tam był lekkiego obyczaju, a ktoś tam nie ubrał condona za 25 eurocentów!
 • @Oscar 13:27:32
  :-)))) czy czytał Pan mój post uważnie? Oberwało się "lewakom"
  jak i w czarnych sukienkach "talibom" ale na "sodomę i gomorę"pozwolić także nie można. Wbrew pozorom rozwiązłość z której jest najwięcej przypadków ciąży, ogólnie w skali Państwa także jest wielkim zagrożeniem, moralnym jak i obyczajowym. Pośrednio wpływa na wiele czynników zdrowego Państwa. Poza tym, w dzisiejszych czasach łatwego dostępu do wiedzy oraz środków antykoncepcyjnych mówienie o wielkiej tragedii kobiety bez wspomnienia o jej niewiedzy lub wręcz głupocie w poczynaniach jest dość sporym wypaczeniem problemu i głaskaniem praktycznie winnych czynu spłodzenia, zarówno kobiety jak i mężczyzny. Winnych ponieważ ciąży tej nie chcą jednak narażają przyszłe dziecko na samotność i bycie niechcianym... lub wyskrobanym. Taka to prawda.

  PS: Co do kobiet one wciąż podejmują swoje decyzję jednak nie chcą
  za nie podejmować odpowiedzialności. Czy czytał Pan o badaniach iż mężczyzna jeżeli w małżeństwie zdradza robi to przeważnie po 11 roku związku a kobiety natomiast już po 7 roku? Wiele to mówi o temacie.
  Kobieta nie jest taka nieskazitelna jak o niej pieją ballady a w tym konkretnym temacie jeżeli oceniamy powinno się zachować zimną krew
  i nie ulegać emocjom!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej