Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
469 postów 366 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Wielki sukces znanego polskiego homoseksualisty!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielki sukces Roberta Biedronia! 14 listopada na minisesji plenarnej w Brukseli odbędzie się głosowanie nad rezolucją wzywającej polski parlament do nie wprowadzania zmian w Kodeksie karnym dotyczących edukacji seksualnej.

Współautorem przyjętego dziś projektu rezolucji, który poprzeć miały wszystkie największe partie w parlamencie europejskim, jest europoseł Robert Biedroń... 
Na swoim koncie facebookowym Robert Biedroń pisze:  
Przez działania PiS-u Polska po raz kolejny stawiana jest na wokandzie Parlamentu Europejskiego. Odbudowanie pogarszającej się reputacji naszego kraju w Europie będzie trudnym zadaniem, ale ja lubię wyzwania. Wraz z moim ugrupowaniem zawsze będziemy walczyć o to, żeby Polki i Polacy nie musieli żyć w ciemnogrodzie, który próbuje wykreować Kaczyński. 
Europosłowie twierdzą, że "proponowane przepisy nie tylko penalizują świadczenie kompleksowej edukacji seksualnej, ale również łamią międzynarodowe standardy oraz zobowiązania Polski w tym zakresie" – czytamy na portalu Interia.pl powołując się na PAP.  
Europoseł Ryszard Czarnecki słusznie zauważa, że projekt i rezolucja maja charakter wybitnie ideologiczny. Tymczasem dla wyjaśnienia, czego chcą środowiska LGBT w Polsce, wystarczy przytoczyć zdajecie bilbordu pod Jelenią Górą w dzielnicy Maciejowa, kampanii społecznej, uświadamiającej, czego żądają środowiska homoseksualne: patrz zdjęcie główne.
 

 

KOMENTARZE

 • Wasze dzieci będą takie jak my! – skandowali w Niemczech homoseksualni aktywiści.
  W maju napisałem tekst:

  "Aktywność działaczy homo – sposób na psucie ludzi"

  Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

  To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia.
 • @Romuald Kałwa 19:42:23
  Otoczenia, które ich zgwałciło lub molestowało.
 • @Romuald Kałwa
  Wystarczy brać przykład od sąsiedniego państwa . Salute . https://www.deon.pl/kosciol/nie-dla-propagandy-homoseksualizmu-w-rosji,117243
 • @Repsol 20:04:11
  O tak, Rosja dba o swój interes narodowy i się odradza. Powinni jednak zlikwidować aborcję.

  Pozdrawiam!
 • @Romuald Kałwa 20:21:28
  Szkoda że nasza Polska nie może się odrodzić pod tym Brukselskim batem .Salut .
 • "Wielki sukces znanego polskiego homoseksualisty!"
  ------------
  Mieszanie spermy z g*wnem przez niego i podobne mu ludzkie odpady - to rzeczywiście sukces na miarę piekieł.
 • Wybitny przywódca socjalistyczny A. Hitler
  rozwiązał problem biedroni, wykreowany przez żydostwo w Republice Weimarskiej poprzez osadzenie ich jako wrogów społeczeństwa w obozach koncentracyjnych.
 • autor
  Tak się zastanawiam.
  Biedroń startuje na prezydenta. W razie wygranej Śmiszek będzie pierwszą damą? Czy pierwszym damem?
  A może Biedroń będzie prezydentka?
  Ktoś może mi to wyjaśnić? Bo nie wiem
 • @Husky 08:04:29
  może jakaś nowa poślica coś zaproponuje ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej