Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 317 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

"Polska w cieniu żydostwa". Zatrzymanie Jacka Międlara

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy potrzeba aż Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, aby za tekst, z którym jak najbardziej można się nie zgadzać, zatrzymać młodego chłopaka Jacka Międlara. Przecież ten tekst wynika z wściekłości, jak ostatnio środowiska żydowskie traktują Polskę.

Zostały zatrzymany za tekst: „Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości”  https://wprawo.pl/2019/11/09/polska-w-cieniu-zydostwa-o-masowej-zdradzie-i-dywersji-wobec-odradzajacego-sie-panstwa-polskiego-czyli-skrywana-prawda-na-stulecie-odzyskania-niepodleglosci/
 
 
Straszne jest, że został zatrzymany w rocznicę stanu wojennego. To tak symboliczne wydarzenie, jak decyzja prezydenta Baracka Obamy w sprawie zatrzymania projektu tarczy antyrakietowej, która zapadła... 17 września.

 
Rzeczywiście, w tekście pada informacja o wrogości Żydów do białej rasy. Żydzi przecież są biali... Zresztą, to pojęcie bardziej religijne, a nie rasowe.
A skazanie innego chłopaka, żydowskiego pochodzenia – Jana Śpiewaka, który jak sam o sbie dzisiaj powiedział, jest jedyną osobą skazana w związku z reprywatyzacją, za to, że córce byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego wypomniał „kamieniczne relacje” ze 118 latkiem?

 
Aresztowanie Jacka Międlara ma wymiar propagandowy, zamiar pokazanie światu: patrzcie, jak My Polacy walczymy z antysemityzmem!”.

 
„Jeżeli jednak płynie w was polska, słowiańska i aryjska krew, odważcie się postąpić dalej i przeczytacie niniejszy tekst, a dowiecie się – z własnych słów uczestników tamtych czasów – jak było naprawdę” – czytamy w tekście.

 

Tak, to nieprzyjemne sformułowania, ale faktem jest, że większość Żydów nie chciała niepodległości Polski. Czy Jacek Międlar, pomimo brzydkich sformułowań, będzie sądzony za podanie faktów historycznych? 

KOMENTARZE

 • Legendowanie
  Cyt://A skazanie innego chłopaka, żydowskiego pochodzenia – Jana Śpiewaka, który jak sam o sbie dzisiaj powiedział, jest jedyną osobą skazana w związku z reprywatyzacją, za to, że córce byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego wypomniał „kamieniczne relacje” ze 118 latkiem?//

  https://szpiegul.pl/wp-content/uploads/2018/02/Metody-pracy-operacyjnej.jpg

  PS: http://arjanek.neon24.pl/post/151635,zydowsko-kgb-owska-alternatywa-dla-niemiec-afd
 • Symboliczne
  ks Międlar w więzieniu, Tokarczuk w TV

  Jacek Międlar wprawdzie przegina, np.płynie we mnie polska krew i nie potrzebuję się doszukiwać słowiańskości ani tym bardziej aryjskości, ale od 70 lat prawda w Polsce jest jak nie antysemicka to faszystowska.
  Dobra zmiana - a raczej dobra zdrada - okazała się być skoorwiałym szabesgojem
 • Gdyby R.Dmowski i W.Witos
  żyli dziś, pod reżimem PiS, to z pewnością zgnili by w więzieniu. Zresztą za sanacji też lekko nie mieli bo Piłsudski i jego akolici wybitnie dbali o żydowskie interesy.
  Zatrzymanie p.Miedlara to kolejna kompromitacja PiS, partii żydów i szabesgoi.
 • @
  Jacek Międlar na wolności! Za co ABW go zatrzymało? Celowa prowokacja? Katarzyna Sierpińska u Roli

  https://www.youtube.com/watch?v=1utRAXspD2c
 • chanukowy prezent
  https://www.magnapolonia.org/dziennikarka-jewish-pl-zatrzymanie-jacka-m-przez-abw-to-dobry-prezent-na-chanuke/
 • Niestety, ale tutaj pozostaje jedno ale za to bardzo ważne pytanie...
  Czy powołaniem kapłana jest polityka czy pełnienie posługi kapłańskiej?

  Sakrament kapłaństwa nie jest sakramentem chwilowym, zmiennym, okresowym. Kapłanem pozostaje się do końca życia. Nikt na Ziemi nie może kapłanowi odebrać, wygasić, zwolnić, zakazać wypełniania itd Sakramentu kapłaństwa.
  Ks Jacek, wg mnie, pogubił się, bo będąc kapłanem mógłby zrobić dla Polski o wiele więcej niż jako "świecki" polityk.

  Pan Bóg wraz ze święceniami dał kapłanom Jego moc, która wykorzystana zgodnie z powołaniem promieniuje na świat i zmienia go.
  Zachęcam do przeczytania mojego akurat napisanego posta na ten temat :
  http://gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus

  Kapłani Jezusa Chrystusa mogą zmienić ten świat, ale nie zrobią tego bez sutanny (jeżeli ktoś chce się dowiedzieć skąd wzięła się sutanna i co ona oznacza, to zachęcam do wysłuchania : https://www.youtube.com/watch?v=voQiK39j0vc )

  Życzę Ks Jackowi Międlarowi, przejrzenia swojego powołania i powrotu do kapłaństwa, chociażby poprzez przyłączenie się do także "wykluczonego" Ks Natanka.

  Przy okazji chciałbym ostrzec wszystkie niewiasty ostrzące sobie apetyt na małżeństwo z Ks Jackiem... przeczytajcie sobie :
  http://gibson.neon24.pl/post/148656,zabojstwo-kaplana-jest-lzejszym-grzechem-niz

  P.S. Autor... nie ma już Jacka Międlara, jest już teraz tylko i wyłącznie Ks. Jacek Międlar...
 • Jakie to wszystko proste...
  Wystarczy na każdy problem jaki się pojawi, wskazać żydów i sprawa wszystkim staje się jasna. Nie trzeba myśleć, nie trzeba dociekać, główkować, wystarczy... Widać były ksiądz znalazł też sobie działkę na łatwy zarobek, robienie wody z mózgu rodakom, bezpiecznie o żydach jak było 100 lat temu.

  Z żydzi, mimo swej genialności, od lat 70ciu mają wojnę na swoim progu, są skłóceni, podzieleni i tylko podsycane zagrożenie antysemityzmem z zewnątrz trzyma ich w Izraelu. Chociaż nie wszystkich, kto może to ucieka z Ziemi Obiecanej powołując się... na prześladowania i antysemityzm.

  W Izraelu jest 30 partii, a co najmniej 10 pozwala na utworzenie rządu. Jest wiele sekt religijnych, w tym silna sekta, która nie uznaje państwa Izrael. Ja nie wiem gdzie są ci genialni żydzi z ich sprytnymi planami, pewnie w Polsce, bo w Izraelu ich na pewno nie ma.
 • Cóż - prawda dla dzieci
  Złego jest zabójcza - więc będą głosicieli tej prawdy - uciszać jakby w zarodku.
  Wniosek?
  To tylko kwestia czasu, kiedy dzieci Złego powrócą do wypróbowanych niegdyś przez siebie metod - panem towarzyszem Hitlerem i towarzyszem Stalinem. Przecież nie da się zlikwidować Białej Europy i jej cywilizacji - bez sięgnięcia w pewnym momencie po w/w metody.
 • A tak na marginesie...
  sprawa Polski jest już przesądzona. W rezerwacie nad Notecią powstaje nowy "Wawel" dla nowego państwa na terenie Polski.
  Powstaje tam niedaleko jakieś niby centrum komunikacyjne, lotnicze, ale ile pieter podziemnych będzie miało to centrum?, pewnie tyle, by mogło sie tam pomieścić centralne centrum dowodzenia i siedziby - schrony dla wszystkich służb tego nowego państwa na terenie zajmowanym teraz przez Polskę a kiedyś także przez jednolity wyznaniowo, narodowo naród polski.

  Szkoda więc Ks Jacka w roli politykiera walczącego z wiatrakami. Sprawa jest już przesądzona, Psy szczekają a karawana, jak widać, bardzo szybko już jedzie dalej.... Chyba że Polacy (także ks. Jacek) się obudzą i zwrócą się tam gdzie już dawno był trzeba i teraz żylibyśmy już w zupełnie innym kraju :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
  Ale lepiej późno niż wcale...
 • @Anna-PK 18:31:48
  Cyt://Wystarczy na każdy problem jaki się pojawi, wskazać żydów i sprawa wszystkim staje się jasna.//

  Teraz staje się jasne pani zainteresowanie żydowskim The Hill i innymi takimi śmieciami.

  https://twitter.com/thehill/status/1203497526059515904
 • @MacGregor 18:00:47
  Gdyby człek się ukrywał to zrozumiałbym zatrzymanie. Przecież można było go wezwać do stawienia się na najbliższym komisariacie Policji lub w prokuraturze. ZOMOwskie metody!
 • @Jan Paweł 18:26:56
  Ale on machnął dzieciaka kobicie, to jaki z niego kapłan KK?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:58:08
  Polin w natarciu! To koniec wolności słowa w Polsce. Absolutna katastrofa dla nas wszystkich. Żeby tak ABW działało szybko w sprawie nawoływanie do nienawiści i zabójstwa ojca Tadeusza Rydzyka, widocznie ta władza tak działa sprawnie jak za czasów PO są równi i równiejsi. Smutne, że 13 grudnia w "wolnej" Polsce z rana aresztuje się ludzi za poglądy, tak jak w "tamtym" grudniu. PiS z ZP był zawsze prożydowski ale teraz przesadzili. Tym bardziej, że komuch Czarzasty pluje w TV. Okazuje się, że PiS z ZP jest wrogiem wszystkich Polaków. A kiedy odważycie się zatrzymać kogokolwiek za propagowanie komunizmu? Nie odważycie się. To wymagałoby prawdziwych działań, a nie propagandowej pokazówki. Wrocławskie ABW siedzi w kieszeni u tego pedała i komucha Sutryka! We Wrocławiu BARDZO lubią "odpowiednio" zajmować się Polakami. Nie bez powodu w konsulacie niemieckim jest tam ponad 800 pracowników! Przygotowywanie pod referendum w sprawie autonomii trwa w najlepsze. Niech się PiS z ZP i Duda pożegna z moim, mojej rodziny i znajomych głosem bo weszli w buty żydokomunistów. PiS z ZP udaje, że reprezentuje Polaków, ale tylko udaje. Tu jest właśnie najlepszy dowód, jak oni traktują Polaków - jak bandytów po prostu. Ta sprawa to papierek lakmusowy. Nic więcej nie trzeba. PiS z ZP strzelił sobie w oba kolana. PiS z ZP w ten sposób straci swój elektorat! Za okazanie wrogości Polakom. W czyim interesie działa polski? czy aby polski? rząd i polskie? czy aby polskie? służby? Kogo ten rząd reprezentuje? Czy to na pewno polski rząd czy tylko polskojęzyczny?! To jest po prostu skandal! Sprawa Banasia to przy tym wydarzeniu błahostka. Kłamcy Gross, Engelking itp. siejący nienawiść na tle narodowościowym bezkarni bo żydzi? Dokończenia ekshumacji w Jedwabnem brak! Hańba! Grossa, Michnika i Engelking zamknijcie! Michałkiewicz, wRealu, Międlar- Kto następny? Prawica z Magdalenki czyści przedpole pod 447. Witamy w Polin! Pisowskie tchórzliwe ofermy już kolejny raz uruchamiają opresyjną machinę państwa wobec środowisk i ludzi, za którymi nikt nie stoi. A boją się ruszyć choćby alimenciarza Kijowskiego lub Kramka z ukrożydowską kurwą Kozlovską. A ukrożydowski pomiot banderowca z UPA niedobitka po Operacji Wisła Tokarczuk za plucie, szkalowanie nas Polaków i Polski? Jeszcze na wolności? Pederaści i żydokomuniści mogą nas znieważać i siać nienawiść, ale chcą ukarać normalnego Polaka, który myśli i mówi po polsku. Jakie mają szybkie łapki do Międlara. A co z POlitykami grożącymi śmiercią i anatemą synów i wnuków? A może tak ABW zainteresuje się także Frasyniukiem nawołującym do przemocy i nienawiści. Czyżby jego prawo nie dotyczyło? Co z Frasyniukiem? Co z Jachirą? Co z innymi oszalałymi z nienawiści i używającymi gróźb karalnych wobec wyborców PiSu i katolików? Do roboty, bo inaczej wyjdziecie na polityczną POlicję. Pytam kiedy POlicja aresztuje tych co plują i szkalują Polaków? Wstyd mi, że kiedyś broniłem PiS-u, ale już tego robić nie będę. PiS, PO jedno zło - jak głosi popularne hasło. Nie będę już zwracać uwagi na różniące drobiazgi, bo to niestety tylko drobiazgi. Czy "dobra zmiana" zamknie każdego, kto krytykuje 447? Czy wyborów też nie będzie, bo Konfederacji rośnie poparcie?

  Polska w cieniu żydostwa?

  https://wprawo.pl/2019/11/09/polska-w-cieniu-zydostwa-o-masowej-zdradzie-i-dywersji-wobec-odradzajacego-sie-panstwa-polskiego-czyli-skrywana-prawda-na-stulecie-odzyskania-niepodleglosci/ -

  Fantastyczny artykuł, cala prawda o tych wszarzach! Przywoływanie takich faktów to "mowa nienawiści" [wg prokuratury w POLIN] A wy won żydowskie pachołki! Poczytajcie Polacy co żydowska świnia wygaduje…

  https://dzienniknarodowy.pl/izraelski-dyplomata-atakuje-polakow-niemcy-nie-zbudowaliby-obozow-w-polsce
 • @Arjanek 17:30:17
  To prawda, że mamy stan wojenny w sądach! Ciągle tak orzekają, jak wtedy! Brak dekomunizacji się kłania! Panie Śpiewak proponuję zapalić świeczkę przed sądem. "Wolne sądy". Czy przypadkiem nie stałeś Śpiewak, ze świeczką i wyłeś na manifestacji? No to masz co chciałeś. Singer sorry Śpiewak kiedy idziemy pod sąd krzyczeć wolne sądy ja gromnice mam i co zapalimy i kto wyszedł na cenzura. Takich właśnie sądów broniłeś na KODziarskich spędach, właśnie ci za to zapłacili. Kasta straciła kontakt z rzeczywistością skoro skazali Śpiewaka, do niedawna ich sojusznika! Ale chyba izba karna powinna się przyjrzeć obu składom orzekającym taki wyrok. Obrona członka kasty jest oczywista. Ustawa o sądach konieczna jak powietrze. Trudno się dziwić, że zwykli ludzie popierają zmiany w sądownictwie. Żydzi i marksiści do biednych nie należą gmina żydowska mu pomoże.
 • @zbig71 19:09:36
  On już księdzem nie jest, wystąpił ze stanu duchownego za zgodą biskupów. Teraz o to prosi syn Szydło Mateusz. Zrobił dzieciaka 14-15 latce.
 • Falasze i Tiao-Kiu-Kiaou
  "Rzeczywiście, w tekście pada informacja o wrogości Żydów do białej rasy. Żydzi przecież są biali... "

  Tak na marginesie to nie wszyscy są biali - np są czarni Falasze (nie lubiani i przez białych żydów w Izraelu) czy żółci Tiao-Kiu-Kiaou

  oczywiście, że nie "rasie" jest problem, bardziej chodzi tutaj o wrogość do cywilizacji europejskiej (łacińskiej) , opartej na kulturze greckiej, prawie rzymskim i etyce Kościoła Katolickiego, a nośnikami tej cywilizacji są wciąż jeszcze ( ale jak długo?) w większości biali ludzie.

  warto sięgnąć do pracy "Kultura krytyki" K.McDonalda

  Natomiast wielu żydów uważa się za niemal inny , lepszy gatunek biologiczny: na przykład, Lubavitcher rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson tak oto opisuje różnicę pomiędzy Żydami i gojami: Nie mamy tu do czynienia z przypadkiem dogłębnej przemiany, w której człowiek przechodzi po prostu na wyższy poziom. Mamy tu raczej do czynienia z przypadkiem ... zupełnie odmiennego gatunku... Ciało Żyda ma absolutnie inną jakość, niż ciało [członka] jakiegokolwiek narodu na świecie... Różnica w wewnętrznej jakości [ciała] ... jest tak ogromna, że ciała te mogą być poczytywane za całkowicie różne gatunki. Oto powód, dlaczego Talmud twierdzi, że jest halachiczna różnica w postawie wobec ciał nie-Zydów (w przeciwieństwie do ciał Żydów): "ich data istnieją na próżno"... Jeszcze większa różnica zachodzi w odniesieniu do duszy. Istnieją dwa jej przeciwstawne rodzaje: dusza nieżydowska pochodzi ze sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska wywodzi się ze świętości.....
 • @Arjanek 19:02:42
  A tu na Neonie też jest ciągle o żydach, to co za różnica co czytam, The Hill czy Neon.
 • @kula Lis 69 19:21:59
  To prokurator może być grany. Jak nie skończyła 15ki przed stosunkiem.
 • @kula Lis 69 19:15:40
  Zawsze uważałem cię za porządnego faceta. Dobrze, że w końcu przejrzałeś na oczy.
 • @kula Lis 69 19:15:40
  cyt,: "Wstyd mi, że kiedyś broniłem PiS-u, ale już tego robić nie będę. PiS, PO jedno zło - jak głosi popularne hasło."

  Jak to dobrze że się wreszcie odnalazłeś Kulo Lisie. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
  PZDR
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:00:12
  Na Ciebie też ludzkość czeka abyś się w końcu opamiętał i nawrócił :-)
 • @kula Lis 69 19:19:27
  Tak to już jest z tym PiS em. Ja też myślałem jak Duda został preziem, kurcze, młodszy ode mnie, doktorat z prawa, znajomość języków obcych, wierzący katolik, patriota Polski, może wreszcie będzie normalny prezio. I co się okazało? Że pałę Żydom robi codziennie i to z połykiem.
 • " Doradca rządu"i LOTu zadowolony!!
  https://pbs.twimg.com/media/ELsFQ5pWwAUfJMa.jpg
 • @trojanka 20:22:20
  Pytania Brauna odrzucone przez panią Witek!!
  https://pbs.twimg.com/media/ELsASqdWsAANIoP.jpg
 • Reszta diaspory też zadowolona.
  https://pbs.twimg.com/media/ELqle83XsAEypf9.png
 • @zbig71 19:09:36
  A czy to ma go wykluczyć ze społeczeństwa ,bo dzieciaka machnął ? Wielu takich było przed i jak podejrzewam będzie po nim ,dopóki w kk będzie celibat.
 • @zbig71 19:09:36
  Nie wiem nic o tym, ale jeżeli tak jest rzeczywiście, to nieźle pobłądził...
 • @kula Lis 69 19:15:40
  Czy Polacy chwycą za Różaniec dopiero wtedy, gdy będą ich zimą wyrzucać na bruk z ich domów, czy może tak jak kiedyś Austriacy, zrobią to przed kolejną tragedią narodową?
 • @Jwu 20:34:50
  Nie wykluczam gościa, tylko pytam.
 • @Jan Paweł 20:36:11
  Sam o tym mówił.
 • @trojanka 20:22:20
  Daniels nieoficjalnie pełni funkcję Piłata w Polinie więc może domagać się ukrzyżowania Międlara. Takie jego zbójeckie prawo :-)
 • @zbig71 20:46:10
  Dramat a nawet tragedia :
  http://gibson.neon24.pl/post/148656,zabojstwo-kaplana-jest-lzejszym-grzechem-niz
 • @zbig71 20:46:10
  Ja na miejscu Ks Jacka niezwłocznie udałbym się do Ks Natanka z prośbą o radę, co zrobić w tej sytuacji...
 • @kula Lis 69 19:15:40
  Potwierdzam od 30 lat mamy to samo .Salute .
 • Jacek Międlar przyznał w jakimś programie,
  że ma dziecko i mieszka z jego matką.
  Ks. Tymoteusz wydał oświadczenie, w którym podaje, że jego decyzja jest właśnie podyktowana m.in. plotkami krążącymi wokół jego osoby. Jego pełnomocnik wyraził to konkretniej: że nie jest ojcem i nie zmierza nim być, wystąpienie ze stanu kapłańskiego nie jest związane z jakąkolwiek osobą (bo i o homoskłonnościach plotkowano).
  https://dorzeczy.pl/kraj/123297/ks-tymoteusz-szydlo-odchodzi-z-kaplanstwa-stanowcze-slowa-jego-prawnika.html
  Dobrze, że wziął prawnika. Tutaj też radośnie się plotkuje bez podania żródeł, na zasadzie: jedna baba, drugiej babie.
 • @wercia 23:01:31
  ps. Mszę prymicyjną ks.Tymoteusz odprawiał w rycie trydenckim. Wiadomo jak franciszkowy kościół traktuje tradycję. Teraz trzeba być hop do przodu z modernizmem. Rozumiem Tymoteusza, że nie chce posługiwać w Kościele w łączności z Franciszkiem i Pachamamą.
 • Zdrada nr 447"- Michalkiewicz w Warszawie | dwa odwołane lokale.
  https://youtu.be/FXk7mXPhG0c
 • @wercia 23:01:31
  Jest to tragedia dla Ks. Jacka i tej kobiety z którą ma dziecko.
  Módlmy się za nich, bo obojgu grozi potępienie w piekle.
  Myślę, że to aresztowanie przez ABW Pan Bóg mu zesłał by nim potrząsnąć.
  Miejmy nadzieję, że przejrzy na oczy i powrócić do posługi kapłańskiej (jest już kilku księży na różny sposób wykluczonych, jednak nadal sprawujących posługę kapłańską).

  Szkoda także księdza Tymoteusza, wplątanego w politykę.
  Tylko nasza modlitwa za nich może im pomóc.
 • @wercia 23:07:38
  Tym bardziej módlmy się za tak oddanego księdza.
 • @wercia 23:07:38
  Walczmy o każdego kapłana. Poczytajmy jaką oni mają moc uwalniania nas od zła i uzdrawiania od cielesnych przypadłości, nawet tych najcięższych jak np rak :
  http://gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus
 • @Jwu 20:34:50
  "A czy to ma go wykluczyć ze społeczeństwa ,bo dzieciaka machnął ? Wielu takich było przed i jak podejrzewam będzie po nim ,dopóki w kk będzie celibat."

  Jestem zwollenikiem celibatu ale tylko dla niektórych. Tak jak to było do XII wieku. Były osoby bardziej uduchowione, które rezygnowały z życia rodzinnego aby oddać się w pełni służbie Bogu, oraz byli pobożni mężowie, którzy łączyli słuzbę kapłańską z byciem wzorowymi głowami rodzin.

  Nie jest roztropne wykluczanie tych drugich and tworzenie wyniesionej pozycji dla tych co nie potrafią dać sobie rady w świecie.
 • @Jwu 20:34:50
  Odarcie kapłaństwa z celibatu, będzie końcem naszego Kościoła i nas wszystkich na tej Ziemi. Tego chce szatan, czy Ty też tego chcesz.

  Kapłan przyjmując święcenia kapłańskie ślubuje Panu Bogu życie z czystości i dostaje razem z całym - nazwijmy to - pakietem łask (m.in uzdrawiania nas ze wszystkich chorób i uwalniania od złych duchów) łaskę wytrwania w celibacie.
  Jednak, jak dowiesz się z tego posta :
  http://gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus

  jeżeli kapłan wypędza Pana Jezusa z siebie grzesznym życiem (np grzechami nieczystymi), to Pan Jezus odchodzi, ale jak mówi : "Jeśli ty Mnie wyrzucasz to ja odchodzę, ale pamiętaj że zabieram ze sobą Moją moc i błogosławieństwo"

  Czy chcesz tego, by już Tobą całkowicie, TOTALNIE zajął się szatan i zniszczył Cię opętaniem i śmiertelnymi chorobami....

  Zamiast pisać takie głupoty to zanieś tego mojego posta do swojego proboszcza i módl się za niego by godnie, bez grzechu odprawiał Mszę Św i Cię błogosławił
 • @Jan Paweł 09:39:50
  "Odarcie kapłaństwa z celibatu, będzie końcem naszego Kościoła i nas wszystkich na tej Ziemi. Tego chce szatan, czy Ty też tego chcesz."

  Czy twierdzi Pan, że Kościół do XII wieku (większą część swojej historii) był w gorszym stanie duchowo niż później? Zresztą celibat był i wcześniej, ale tylko dla tych co tego pragnęli.
 • @Jan Paweł 09:39:50
  Moim zdaniem szerzy Pan poglądy szkodliwe, destrukcyjne, a momentami głupie.
  Dobre chęci nic tu nie pomogą, bo piekło jest nimi wybrukowane.
  Tak - kapłanem ks. Międlar pozostanie na zawsze, tak - kapłan dużo może jako kapłan, tak - trzeba różańca, modlitwy, itd.
  Ale nie zamiast tylko równolegle.
  Ks. Międlar jest jeden a kapłanów zwyczajnych, składających ofiarę, jest w Polsce (dziękować Bogu) mnóstwo.
  Ks. Międlar został zawieszony i zakazano mu posługo wbrew jego woli pozwalając mu funkcjonować gdzieś w ukryciu i na marginesie, gdzie mógł prowadzić życie pustelnika.
  Robi co robi, jego wybór, dalej jest księdzem i nim będzie na zawsze, jego wybór i tylko Bóg wie czy pełni Jego wolę i w jakim stopniu.
  Ks. Międlar poza kapłanem jest przede wszystkim katolikiem i człowiekiem.
  Moim zdaniem szkodliwość pańskich wypowiedzi polega na odwracaniu ludzi od realnego w sensie ziemskim działania, na zasadzie tego człowieka, co to w czasie powodzi ufał, że Pan Bóg go ocali i 7 razy odmówił ratownikom (jak się okazało wysyłanym przez Pana Boga) ewakuacji, po czym się utopił.
  Lub, jak ta kobieta, co to tydzień temu chciała pokazać dzieciom, jak Pan Bóg nad nimi czuwa i rozpędzonym samochodem uderzyła w słup.
  A przecież napisano, że nie będziesz wystawiał Pana Boga na próbę, i to mówi nie jakiś tam prorok, tylko Syn na szczycie świątyni.
  Trzeba działać tu i teraz, jak ktoś może i potrafi, a nie uciekać w nadprzyrodzoność wyręczając się Panem Bogiem.
  Proszę sobie poczytać Stary Testament, bo nieszczęściem jest, że ludzie rozważają Nowy bez znajomości dobrej tekstów Starego.
  Dalej, skoro do Pana piszę - to czy ksiądz będzie miał żonę czy nie jest sprawą drugorzędną i zależy od regulacji kościelnych, nie jest prawem nadanym przez Boga. Oczywiście wiadomo dlaczego lepiej jest, żeby żył w celibacie i co baba potrafi zrobić z człowiekiem, ale to inna sprawa.
  Natomiast nieprzekraczalną granicą jest wyświęcanie (nieskuteczne) kobiet na księży, a takie pomysły pojawiają się w Kościele, co jest czystą herezją.
 • @AlexSailor 10:25:23
  "to czy ksiądz będzie miał żonę czy nie jest sprawą drugorzędną i zależy od regulacji kościelnych, nie jest prawem nadanym przez Boga"

  Na co dowodem jest cytat z Nowego Testamentu:

  "Biskup więc powinien być nienaganny, MĄŻ JEDNEJ ŻONY, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. JEŚLI KTOŚ BOWIEM NIE UMIE STANĄĆ NA CZELE WŁASNEGO DOMU, JAKŻEŻ BĘDZIE SIĘ TROSZCZYŁ O KOŚCIÓŁ BOŻY? ... Powinien też mieć dobre świadectwo ze strony tych, którzy są z zewnątrz [niewierzących], żeby się nie naraził na wzgardę i sidła diabelskie. " (Św. Paweł, Pierwszy List do Tymoteusza)
 • @Nibiru 20:56:24
  Nie przekręcaj wszystkiego... jak zwykle :(
  Piłat domagał się ukrzyżowania?
 • @wercia 23:07:38
  Ks. Tymoteusz Szydło złożył prośbę do papieża o przeniesienie do stanu świeckiego. „Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania. W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak złożyć w kurii diecezji bielsko-żywieckiej prośbę skierowaną do Ojca Świętego o przeniesienie mnie do stanu świeckiego, by uregulować moją pozycję kanoniczną i nie pozostawać w konflikcie sumienia”, napisał ks. Tymoteusz Szydło w oświadczeniu przesłanym Katolickiej Agencji Informacyjnej przez jego pełnomocnika, adwokata Macieja Zaborowskiego z Kancelarii Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni.

  Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia ks. Tymoteusza Szydło dotyczącego prośby o przeniesienie do stanu świeckiego:

  Wobec narastających spekulacji dotyczących mojego urlopu, na który otrzymałem zgodę od biskupa bielsko-żywieckiego, czuję się zmuszony zabrać głos. Chciałbym przeciąć w ten sposób krzywdzące spekulacje, które poza mną dotykają przede wszystkim moich bliskich a także osoby postronne. W ostatnich miesiącach przeżywałem głęboki kryzys wiary i powołania. Z bólem przyznaję, że z czasem zacząłem tracić sens mojej posługi i coraz częściej nachodziły mnie myśli o odejściu ze stanu duchownego. Po głębszym namyśle postanowiłem jednak dać sobie jeszcze jedną szansę i poprosiłem o kilka miesięcy urlopu, by poukładać swoje życie duchowe. Uznałem, że będzie to uczciwe w stosunku do Wiernych, wobec których zawsze starałem się sprawować posługę szczerze i z przekonaniem.

  Biskup bielsko-żywiecki przyjął prośbę o urlop, co jest dopuszczalne w ramach prawa kanonicznego. W tamtym okresie nie uważałem, że powinienem informować opinię publiczną o moich rozterkach duchowych. Uznałem, że nie jestem osobą publiczną i że mam prawo do prywatności. Wydawało mi się, że najlepszym wyjściem będzie odsunięcie się od posługi i przemyślenie wszystkiego w spokoju. Niestety ten czas przyniósł jeszcze więcej zamętu. Plotki, na mój temat podsycane przez media goniące za sensacją, właściwie uniemożliwiły mi refleksję. Co bardzo dla mnie bolesne, zainteresowanie tematem podsycały również osoby blisko związane z Kościołem, poprzez wielokrotne wracanie do domysłów na mój temat. Mam świadomość, że rozpoznawalność, której nigdy nie chciałem, jest związana z funkcjami, które pełni moja Mama. Oczywiście dziś zdaję sobie sprawę, że sam także popełniłem szereg błędów w kontaktach z mediami, zwłaszcza tuż po święceniach, kiedy nie oponowałem, gdy próbowano skojarzyć mnie z określoną opcją polityczną. Nigdy nie było to moim celem ani ambicją, jednak zabrakło mi siły woli, by zaprotestować przeciwko publikacjom na mój temat. Co gorsza, dałem się uwikłać w wydarzenia, które mogły zostać błędnie odczytane jako udzielenie poparcia politycznego. Przez następne lata mojej posługi unikałem mediów i protestowałem prywatną drogą przeciw publikacjom na mój temat.

  Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania. W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak złożyć w kurii diecezji bielsko-żywieckiej prośbę skierowaną do Ojca Świętego o przeniesienie mnie do stanu świeckiego, by uregulować moją pozycję kanoniczną i nie pozostawać w konflikcie sumienia. Jednocześnie oświadczam, że to moja ostatnia wypowiedź w tej sprawie. Nie zamierzam więcej zabierać głosu i bardzo proszę o uszanowanie tej decyzji.

  Żałuję, że moja historia potoczyła się w ten sposób, ale mimo wszystko mam nadzieję, że uda mi się poukładać życie na nowo. W tym miejscu mogę jedynie prosić media o uszanowanie mojej prywatności i zaprzestanie publikacji na mój temat. Zdaję sobie sprawę, że moja decyzja jest bolesna dla wielu osób, ale nie mogę postąpić inaczej. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem, zwłaszcza moją rodzinę, przyjaciół, znajomych, przełożonych, współpracowników, parafian z Przecieszyna, Osieka, Buczkowic i Oświęcimia, a także wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób czują się dotknięci lub zgorszeni.

  Tymoteusz Szydło

  Bielsko-Biała, 10.12.2019

  KAI

  TK

  Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-12-11)
 • @wercia 23:07:38
  “Moje bąbelki”
  Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski pisze:

  …ta sprawa, jak i odejścia wielu innych młodych księży, stawia znak zapytania nad kondycją polskich seminariów duchownych. Kończyłem to samo seminarium w Krakowie, co ks. Tymoteusz, ale za moich czasów od kleryków bardzo wiele wymagano. Do tego dochodziły także szykany ze strony władz komunistycznych, w tym dwuletnia służba wojskowa. Dziś natomiast w wielu seminariach panuje atmosfera “cukierkowo-ptysiowa”. Klerycy w niektórych diecezjach są traktowani jak, przepraszam za określenie, “dzieci specjalnej troski”, o których dobre samopoczucie trzeba ustawicznie dbać. Znam taką diecezję na północy Polski, której biskup (skądinąd homoseksualista i były tajny współpracownik SB) ma specyficzne, “nadopiekuńcze” podejście do kleryków, nazywanych przez niego samego “moimi bąbelkami”. Czy przyszli księża, tak formowani, będą w przyszłości gorliwymi duszpasterzami?

  (…)

  Żaden więc ksiądz nie jest osobą prywatną. Owce mają prawo wiedzieć, jak są kształceni i wychowywani ich przyszli pasterze. Może właśnie większy udział świeckich w formacji seminaryjnej byłby dobrym krokiem w reformie instytucji kościelnych, przygotowujących do kapłaństwa…

  https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-ks-tymoteusz-szydlo-odchodzi-z-kaplanstwa-wnioski-na-przyszl,nId,3483025

  Napisał Dextimus dnia 11.12.19

  Za: Breviarium – dawniej: Kronika Novus Ordo (11 grudnia 2019)
 • @Jan Paweł 08:59:15
  Spadek powołań kapłańskich w Polsce. Powodem niż demograficzny i osłabienie wiary młodych. Do polskich seminariów wstąpiło w tym roku 498 kandydatów do kapłaństwa, o 122 mniej niż w roku 2018 – wynika z danych uzyskanych przez KAI. Jedną z przyczyn tego spadku jest niewątpliwie czynnik demograficzny – uważa ks. Wojciech Wójtowicz, przewodniczący Konferencji Rektorów Wyższych Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych. Ale to nie jedyna przyczyna.

  Ks. Wójtowicz zauważył też, że zmniejszająca się liczba kandydatów do kapłaństwa jest konsekwencją osłabienia wiary wśród samej młodzieży oraz zwątpienie oraz dystans wobec Kościoła, wywołany natarczywym ukazywaniem przez media wyłącznie złych stron jego działalności.

  Jak podaje sekretarz Konferencji Rektorów Wyższych Seminariów Duchownych w Polsce ks. Piotr Kot, rektor WSD w Legnicy, w 2019 roku drogę ku kapłaństwu rozpoczęło w Polsce 498 kandydatów – o 122 mniej niż rok wcześniej (było ich wówczas 620). Do seminariów diecezjalnych przyjęto 324 mężczyzn, o 91 mniej niż przed rokiem (wówczas – 415). W seminariach zakonnych formacje rozpoczęły 174 osoby, o 31 mniej niż w roku 2018 (wówczas – 205).

  W sumie, na wszystkich latach kształcenia bieżący rok akademicki rozpoczęło 2853 alumnów, co oznacza, że w ciągu dwóch dekad nastąpił około 60 procentowy spadek powołań do kapłaństwa – informuje ks. Wójtowicz.

  Zdaniem duchownego zanim z tego kolejnego spadku zaczniemy wyciągać wnioski odnoszące się do szeroko pojętego kryzysu wiary czy religijności, albo też do sfery motywacyjnej kandydatów, trzeba uwzględnić czynniki demograficzne.

  Ks. Wójtowicz przypomina, że dwadzieścia lat temu, tj. w 1999 roku w polskich seminariach formowało się blisko 6800 kandydatów do kapłaństwa. Większość z nich urodziła się w drugiej połowie lat 70., a więc wówczas, gdy w Polsce na świat przychodziło rocznie około 660–690 tysięcy dzieci.

  Odnosząc się do najnowszych danych, a więc liczby 2853 alumnów, którzy rozpoczęli obecny rok akademicki w seminariach ks. Wójtowicz przyznaje w komentarzu dla KAI, że oznacza to około 60 procentowy spadek w ciągu dwóch minionych dekad. – Spoglądając jednak na statystykę urodzin w drugiej połowie lat 90., gdy na świat przyszła większość dzisiejszych seminarzystów, zauważamy, że w kraju rodziło się wtedy 420-380 tysięcy dzieci rocznie. Gdy idzie o potencjalnych kandydatów do formacji, wkraczamy więc właśnie w lata najgłębszego dołka demograficznego – zaznacza duchowny. Choćby z tego tytułu może być niestety jeszcze trudniej” – dodaje.

  Jednocześnie rektor seminarium w Koszalinie nie wyklucza także innych przyczyn spadku powołań. „Wydaje się, że jest on także prostą konsekwencją osłabienia wiary wśród samej młodzieży. Inny aspekt dotyczy kontekstów społecznych, w których ta młodzież funkcjonuje. Coraz częściej młody człowiek rozważający możliwość wstąpienia na drogę powołania spotyka się z formami negacji ze strony tych, od których miałby prawo oczekiwać wsparcia” – wskazuje ks. Wójtowicz.

  Zdaniem duchownego nie bez znaczenia pozostaje również obraz Kościoła, który dociera do młodych. „O ile słuszna krytyka nadużyć, grzechów czy braku wiarygodności może wspomóc procesy oczyszczenia, a nawet wzmocnić motywacyjnie kandydatów marzących o pięknym Kościele, o tyle natarczywe i celowe eksponowanie tylko złych stron zasiewa pośród rozeznających powołanie zwątpienie oraz dystans. Z trudem bowiem poświęca się życie dla idei czy wartości, które w przestrzeni publicznej stają się przedmiotem ciągłej krytyki czy niekiedy wręcz złośliwej ironii” – ocenia ks. Wójtowicz. – Gdy Bóg wzywa, a wciąż bez wątpienia to czyni, niełatwo w takim kontekście rodzi się pozytywna odpowiedź – dodaje.

  Zdaniem rektora koszalińskiego seminarium szczególnie ważny w tej perspektywie wydaje się ciągły apel o modlitwę i apostolstwo powołań. – Być może przyczyną spadków jest także pewna obojętność wielu katolików, którzy albo przyzwyczaili się, że księży mamy pod dostatkiem, albo zbyt słabo zależy im na Kościele. Tymczasem Pan Bóg błogosławi hojnie wszędzie tam, gdzie pragnienia i modlitwy są gorące, a dobre i święte powołania wzrastają tylko wtedy, gdy towarzyszy im szczere wsparcie wspólnoty – dodaje ks. Wójtowicz.

  Źródło: KAI

  MA

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Przewodniczący Konferencji Rektorów: Homoseksualista nie powinien zostać przyjęty do stanu duchownego
  W Polsce przybyło kandydatów do kapłaństwa
  Najnowsze wyniki badań religijności młodych Polaków. Nie są zbyt optymistyczne
  Czy w Polsce zabraknie księży? Katastrofa demograficzna dotyka Kościół – alarmuje kardynał Nycz
  Argentyna, kryzys powołaniowy: brak oparcia w rodzinach i parafii
  Żonaci mężczyźni kapłanami? Belgijski episkopat chce rewolucji w powołaniach
  Kryzys powołań? To nic takiego, należy skupić uwagę na asystentach pastoralnych!
  “Efekt Franciszka” ogłoszono zbyt wcześnie – spada liczba powołań

  http://www.bibula.com/?p=110527
 • @kula Lis 69 13:57:40
  Tak... zawsze się znajdzie jakieś wytłumaczenie...
  Pozdrawiam
 • @Pedant 09:57:15
  Musi się pan jeszcze doszkolić z teologii (piszę pan z małej litery, bo dużą rezerwuję dla Pana Boga).
 • @AlexSailor 10:25:23
  To nie ja głoszę takie poglądy... ja je tylko powtarzam. I nie są to poglądy a prawda wynikająca z Nauki Pana Jezusa.
 • @AlexSailor 10:25:23
  Jeżeli ktos decyduje się że chce służyć Panu Jezusowi, to musi przyjąć Jego - nazwijmy to - wymagania.
  Kapłan jest "kanałem" którym spływają na nas wiernych ŁASKI PANA BOGA, m.in te które opisałem tutaj :
  http://gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus
  ale także wiele innych (m.in tylko kapłan może nam tu na Ziemi odpuścić grzechy)

  Pan Bóg wyraźnie uzależnił przelewanie na nas Swoich Łask w zależności od kapłana i naszej ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ.
  A Łaska uświęcająca jest wtedy gdy się jest wolnym od grzechu ciężkiego. A grzechem ciężkim jest cudzołóstwo, bo obcowanie mężczyzny z kobietą dozwolone jest tylko i wyłącznie w małżeństwie SAKRAMENTALNYM, a nie w Sakramencie kapłaństwa...

  Macie teraz kawa na ławę...
  I nie jest to moje głoszeni a Prawo Boże, które Pan Bóg w Swoim miłosierdziu nam dał nie po to by nas szykanować, tylko po to byśmy nie poszli do piekła.

  Jeżeli wy chcecie pójść do piekła to grzeszcie, ale nie wciskajcie kitu innym.
 • @@ Autor
  @Autor
  Aresztowanie Jacka Międlara ma wymiar propagandowy, zamiar pokazanie światu: patrzcie, jak My Polacy walczymy z antysemityzmem!”
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  Myli sie Pan.... niestety... ale...
  ABWherra zostala wyslana tam... bo POTRZEBOWALI
  UKRASC na zamowienie ..:
  KOMPUTER ( RAM& HARD-drive GLOWNIE...)..
  TO INTERESOWALO parchow Rzydowsko-izraelskich glownie tez..
  I zamowienie bylo na: SPRZET komputerowy p.Jacka Miedlara...
  : )
  STARY myk... Rzydowski parchaty...
  Mnie kiedys tez kiedys...chcieli UKRASC oficjalnie komp...
  Ten ....excuse my French...son of the BITCH Rotszyld de Welsh poof de domo France ...
  teaz wyslal psow milicyjnych ...Northampton Police...
  tez W SOBOTE...
  Bylam sama w domu...otworzylam..wskoczylo 2 psow po cywilnemu..
  zakuli mnie w kajdanki...i...
  ROBILI szaber/przeszukanie domu...
  Zabrali troche dokumentow...I chcieli ZABRAC komputer...
  ale.... nie udalo sie...

  Tu w UK... TE... excuse my French... KURWY-masonskie pedaly...
  wszedzie maja 'swoich ludzi-wtyczki' w Policji/Sady/Prasa-media...MI5/6 etcetc...

  Abwherra w Polen DOSTALA zamowienie na...stare NARZEDZIA pracy...
  p.Miedlara... I to BYLO NAJWAZNIEJSZE...
  Parchy masonskie excuse my French maja wyjebane na to...czy
  ktos pisze tzw.anty-semickie teksty online...
  Dla nich-parchow to jeszcze lepiej...jesli ktokolwiek pisze o NICH...jakkolwiek
  bo oni-parchy to- jak platni aktorzy z Hollywood ...
  IM glosniej sie o NICH krzyczy w MEDIACH ich parchatych...
  tym bardziej czuja sie Gwiazdorami iglebszy przezywaja ... wirtualny orgazm...I CZUJA...ze zyja...
  ze NIE umarli...bo MEDIA o NICH pisza...

  Na Portalu p.Miedlara siedza od dawna Izrealczycy... bo temat: ANTY-semityzm...semityzm...to jest TO zadanie-ktore lubia...
  I NADZORUJA...
  Ambasada Izreala od momentu jak otworzyla sie w Polsce...
  to wlasnym SUMPTEM produkowala rozne GOOWNO-paszkwile -- ksiazki ANTY-semickie..sprzedajac je m.in. w Warszawie... : )

  Parchy zydowskie doskonale wiedza...ze bez wlasnego (wlasnej producji)ANTY-semityzmu UMRA na zawsze!....

  : )


  https://wprawo.pl/2019/12/14/uwaga-abw-zabralo-wszystko-by-uniemozliwic-mi-prace-zrzutka-na-laptopy-dla-jacka-miedlara/
  ABW podczas bezprawnego wtargnięcia do mieszkania Jacka Międlara skonfiskowało wszystkie przedmioty, których używał w swojej pracy.
  W związku z tym prowadzona jest zbiórka na niezbędne mu narzędzia, de facto skradzione przez służby.

  „Godzina 6 rano. ABW budzi nas, mówi „Kurwo otwieraj, kurwo otwieraj!”.
  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, „zabieraj psy, kurwa!”- mówi z niesmakiem Jacek.
  – Przez 6 godzin w moim domu prowadzono różne czynności. Potem pozwolono mi się ubrać.
  Zabrano mi ponad 145 koszulek z krzyżem celtyckim gdyż stwierdzono, że jest to symbol nienawiści.
  Ich łączna wartość to około 8 tysięcy złotych.
  Zabrano mi dwa komputery, telefony komórkowe. Zostawiono mnie bez niczego, aby zrujnować moją
  pracę dziennikarską.
  Bo, jak się później okazało, postawiono mi zarzuty za felietonistykę – uśmiecha się z niedowierzaniem poszkodowany przez ABW.
  – Taka to jest wolność słowa w wykonaniu komunistycznego zamordyzmu.”
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  BEZCZELNE sa te...excuse my French ...POLSKIE KURWY...& niewolniki polskie ...prostytutki polskie polityczne...
  I zuchwale....
  najezdzajac mieszkanie o 6 rano...
  aby ... UKRASC... sprzet komputerowy p. Miedlara...

  KURWY i zlodzieje polskie mialy ZAMOWIENIE na: KRADZIEZ sprzetu p.Miedlara -- wykonac !!!

  : )
  xxx ewa
 • @AUTOR
  @ Autor ... re: p.Jacek Miedlar & Portal ''W PRAWO''
  Ponizej...krotko -
  AKCJA Abwherry we WROCLAWIU- NAJAZD zlodziei polskich na dom p.Miedlarapo to...aby UKRASC sprzet komputerowy/telefony
  NA parchate zamowienie...

  ZLODZIEJE polskie z ABWherry ...zrobili najazd z fasonem..: )
  UZBROILI sie po zeby...bo wydawalo
  im sie...ze najezdzaja: TERRORYSTOW islamskich z USA!
  6(szesc) GODZIN pladrowali DOM p.Miedlara.. !!!!

  ''13 grudnia 2019 roku (Piątek) w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, do mojego domu (Jacek Międlar), ,
  a także do domu moich rodziców oraz jednego z redaktorów portalu wPrawo.pl, na polecenie prokurator Justyny Trzcińskiej w bandyckim stylu wkroczyła Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

  Kilkunastu uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy, po wyłamaniu zamku w do furtki powalono mnie na glebę i skuto w kajdanki.

  W trakcie przedłużających się czynności, które trwały ponad 6 godzin przekopano całe mieszkanie i zabrano moje narzędzia pracy: 3 laptopy (służące do wykonywaniu obowiązków związanych z działalnością portalu publicystycznego wPrawo.pl) oraz 2 telefony komórkowe.

  Ponadto zarekwirowano 148 koszulek i kilkanaście bluz o wartości ponad 11000 złotych oraz smycze z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny" o wartości 400 złotych.

  Należy zaznaczyć, że w postanowieniu prokuratorskim funkcjonariusze ABW przyszli w celu zabezpieczenia materiałów wybuchowych, amunicji i broni palnej.

  Zamiast tego wyszli z mojego domu z workami z odzieżą patriotyczną i sprzętem koniecznym do wykonywania pracy publicystycznej, którą ponoć zapewnia w Polsce prawo do wolności wypowiedzi.

  Następnie, skuty w kajdankach, z torbą z bielizną, niczym bandyta zostałem wywieziony z domu.

  Następnie, na sygnale, z zamaskowanymi agentami, zostałem przewieziony do budynku ABW, a po kilku godzinach do budynku Prokuratury Wrocław-Stare Miasto we Wrocławiu.

  Tam prokurator dyżurny, zaznaczając, że nie chce by pod aresztem lub budynkiem prokuratury odbyła się manifestacja, postawił mi dwa zarzuty, by potem puścić mnie wolno.

  Zarzuty są iście absurdalne, w których Justyna Trzcińska zawarła zmanipulowane słowa dwóch felietonów opublikowanych na wPrawo.pl. Należy nadmienić, że nie jestem autorem jednego z tych artykułów.
  W 38. rocznicę stanu wojennego, Justyna Trzcińska dała upust komunistycznych inklinacji.

  Nie oszczędzono także Bogu ducha winnych moich rodziców, których ABW obudziło o 6 rano.
  Przeszukano ich całe mieszkanie, włącznie z... moją pracą magisterską i laurkami otrzymanymi przeze mnie od dzieci pierwszokomunijnych.

  Przeszukanie miało miejsce również w domu mojego współpracownika.
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Nalezy przypomniec jeszcze...ze kiedys tez NIE wpuszczono p.Miedlara do UK! : ) bo podobno byl...podobny do jakiegos DZIWNEGO terrorysty.. : )
  terrorysty slownego... bo WALCZACEGO slowem tylko ! na Portalu swoim @W PRAWO

  Mnie kiedys tez... psy angielskie-Northampton Police- we IX/2009.. aresztowala... na ulicy/na przystanku autobusowym...
  ZAKULI MNIE tez w kajdany... I zawiezli.. na posterunek Policji...
  daleko od domu...trzymali mnie tam... pare DLuuuuuuugich godzin...i WIECZOREM...
  zawiezli mnie Policyjnym autem do....
  Szpitala NHS ZAMKNIETEGO dla.... UMYSLOWO-chorych(wariatow)
  w Northampton na Duston...wprowadzili wejsciem od...podworka(od srodka)I zatrzymali mnie tam...pare tygodni..
  BEZ zadnej... przyczyny ..: )
  Dlugo trwalo...zanim moglam powiadomic kogos bliskiego... GDZIE jestem...

  TO bylo--tez dzialanie Panstwowej Policji UK (ENGLAND area)...na prywatne zamowienie ...excuse my French... tego son of the BITCH...Rotszylda - zaby francuskiej z bagien Walii...
  NHS Szpital Psychiatryczny w Northampton NIE mial...zadnych zahamowan...
  aby UBEZWLASNOWOLNIC mnie... I zamknac mnie w tym OSRODKU
  ZAMKNIETYM... na pare tygodni..
  I WBREW mojej WOLI..
  I WBREW WOLI moich najblizszych...

  Lekarze tzw. psychiatrzy ktorzy wizytowali w tym czasie to miejsce i mnie... CODZIENNIE...
  na palcu mieli ..: ) OBRACZKE diabelska masonska !
  I ....codzienie KTOS inny udajacy psychologow/lekarzy mnie badal..
  jak tylko im wspominalam o . .. np. zainfekowanym mydle w plynie w moim miejscu pracy DHL..
  albo np. o OTWIERAJACYCH sie za FREE nowych OKNA w tej digital TV angielskiej..ktore to od razy byly ZAANEKTOWANE...za FREE etc etc
  to mowili...ze jestem psychicznie chora &
  nigdy stamtad ( z tego domu angielskich wariatow) nie wyjde...

  TU...w UK --- tez KURWY chodza na masonskim pasku Rzydowskich parchow !

  xxx ewa z UK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej