Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
414 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Jad Waszem - mniód naszem. Polska - katem narodów!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Instytucie Jad Waszem - יד ושם, z ang. Yad Vashem – szykowała się niezła impreza. Chciano ubić Polaka – jednak mord rytualny się nie udał, bo Polak Andrzej Duda nie zgłosi się sam do oprawców.

Będzie oczywiście podjudzany (nomen omen), ale obecnie podejmuje dobrą decyzję. Cierpliwy Andrzej wreszcie się wkurzył.

Cierpliwy Andrzej wreszcie się wkurzył.

Tymczasem niech sami jadą do Izraela, na tą hucpę organizowaną przez sowieckich Żydów, którzy chcą, aby Prezydent znalazł się w miejscu, gdzie będzie kopany i poniewierany.

Niech krytycy powiedzą konkretnie, co trzeba zrobić, a może niech pojadą sami na tę zaplanowaną egzekucję Polski i jej reprezentantów. Słyszymy od nich, że Polska prowadzi złą politykę zagraniczną. A jaką niby ma prowadzić? Niech napiszą, co to znaczy wg nich dobra polityka zagraniczna: czy jest nią „robienie łaski”, jak mawiał mistrz Radosław Sikorski i uśmiechanie się po pluciu w twarz? A za to wrogie nam państwa prowadzą dobrą politykę zagraniczną, tak?

Ludzie, którzy twierdzą, że polityka musi być makiaweliczna (zła, po trupach, zakłamana) są albo młodzi, albo głupi. Jak sami zostaną potraktowani wg zasad, w które obecnie wierzą, to im minie. No chyba, że są gotowym materiałem na kolaborantów, albo zdrajców. Przecież są makiawelistami/oportunistami wiedzącymi, jak się zachować w każdej sytuacji, prawda?

W Instytucie Jad Waszem odbędzie się zbrodnia na Polsce – dalszy ciąg II wojny światowej. Wszędzie mówi się o III wojnie światowej, a przecież jeszcze II wojna się nie skończyła. Pozostało mnóstwo niewyrównanych rachunków, w tym zrabowane Polsce dobra kultury. Tymczasem ofiara będzie posądzana, w tym przez sprawcę – pogrobowca ZSRR i wielbiciela Stalina – Putina), o zbrodnię. Zresztą, czy ktoś sobie wyobraża, że Andrzej Duda miałby podać rękę Wladimirowi Putinowi i ubrudzić sobie ją krwią Polaków z 10 kwietnia 2010 r. jakie Putin ma na rękach?

Ten człowiek razem z Binjaminem Netanjahu będzie znieważał Polskę. Oni nie ustąpią. Nienawiść. Agencje PR-owskie i blogerzy już powinni przygotowywać się do krajowej, a przede wszystkim międzynarodowej reakcji. Powinni logować się na fora zagranicznych mediów, szczególnie tych atakujących Polskę, i komentować artykuły, choćby za pomocą Google Tłumacz. To bardzo dobre narzędzie, które ma coraz lepsze algorytmy. Już powinni nagrywać anglojęzyczne i nie tylko, filmy na YouTube. Do roboty!

Mamy do czynienia z sadystami, pełnymi nienawiści ludźmi. Im nie można ustąpić, chyba, że chcesz Czytelniku, aby Twoje dzieci cierpiały w związku z kolejną krzywdą, jaką się nam wyrządza i wciąż będzie wyrządzać. Nie chcesz, aby były niewolnikami, prawda?

KOMENTARZE

 • antychryst
  Jak chcecie wygrać z antychrystem, to jest tylko jeden sposób:

  http://prorok.phorum.pl/viewtopic.php?f=41&t=267#p548

  http://prorok.phorum.pl/viewtopic.php?f=41&t=206
 • Skąd
  Autor wie, że Putin ma krew na rękach ofiar smoleńskich? Jeśli ma jakąś wiedzę na ten temat, to niech się podzieli z czytelnikami.
  Duda nadskakiwał Żydom jak tylko mógł a i tak wyszło jak zawsze. Tak kończy się polityka bezalternatywna PiS, teraz właśnie odbieramy rezultaty posiadania,, naszego jedynego sojusznika,,.
  A to dopiero początek, bo ostra jazda dopiero się zaczyna.
 • Putin mąż stanu
  Zazdroszczę Rosji takiego prezydenta. Za jego karencji na powrót jest mocarstwem z którym wszyscy muszą się liczyć. A z nami? Któż się z nami liczy? Mają nas za antysemitów i nazistów, bandytów i niewolników. Popatrzcie co z nami zrobiły kolejne chazarskie rządy pomagdalenkowe. Jesteśmy nad przepaścią obdzierani ze wszystkiego do gołej skóry. Nasz rząd jest dla nas obcy rasowo to rząd plemienny zawsze i wszędzie działający wbrew naszemu interesowi narodowemu i wbrew woli większości społeczeństwa w ogóle się z nimi nie licząc / szczepienia, 5G ust.447/ Jeżeli nie stanie się cud ,nas polaków rzeczywiście nie będzie, rozdrapią nas kruki i wrony.
 • Głos Naczelnika umikł gdy jest gorąco
  A gdzie sie podzial Naczelnik Polski? Dlaczego nie broni dobrego imienia Polski i prawa do klaniania sie w Yad Yashem prezydenta Dudy?
 • @krzysiekniepieklo 23:36:37
  Rosja buduje swoje wpływu w Izraelu.
  Polska mogła by tam też być w aureoli zwycięzcy II wojny światowej, w aureoli wyzwoliciela u boku wojsk Rosyjskich... bo tak jest prawda historyczna.

  Niestety w Polsce od 89r władze trzymają miłośnicy bandytów przeklętych którzy po wojnie gdy był czas odbudowy kraju siali w Polsce terroryzm mordując odbudowujących Polskę po wojnie (nauczycielki, rolników, milicjantów...mundurowych).
  Oni robili dokładnie to samo co robi ISIS w Syrii albo Banderowcy na Ukrainie... podobieństwo jest dużo głębsze .. bo wszyscy ci terroryści mili tego samego zachodniego sponsora politycznego ...
  i tak należy oceniać solidaruchów oni są w tej samej terrorystycznej drużynie .. teraz się kłócą między sobą któremu "Panu" z zachodu służyć jedni chcą Niemcom inni Amerykanom.
  Polska od 89r jest rządzona przez marionetki zachodnie czyli jest dyktaturą .. słaby opór społeczny powoduje że nie mają jeszcze powodu to stosowania metod czysto terrorystycznych na dużą skalę (pojedyncze morderstwa polityczne piątkowego samobójcy) ... na Polaków wystarczą odpowiednio spreparowane ordynacja wyborcza oraz media w rękach Solidaruchów oraz nadzorującej Polskę zagranicy.
 • Do @liberalna Pinky 02:14:22
  Dokładnie pan to ujął ! 30 lat rządów żydo-chazarskich doprowadziło do tego że z przyjaciół zrobiliśmy sobie wrogów ! a niby przyjaciele okazali sie WROGAMI [ Izrael USA ]

  wołajmy głośno ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!! z własną silną armią z własnym silnym przemysłem zbrojeniowym i przyjazna sąsiadom
  i z własnym Polskim rządem !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Amen.
 • @liberalna Pinky 02:14:22
  Królowa nieba i Polski spuszcza i ziszcza!  Przestroga przed spustem królowej nieba i Polski, jest tu:

  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=685

  Odpowiedź zaś polakakatolika zawarta jest w wersecie 16stym.
 • Tymczasowa Rada stanu już uruchomiła akcję
  Czas by reszta Polaków przy internecie też szła tą drogą. List jest opublikowany również w języku angielskim i w pigułce tłumaczy całą tę sytuację w wyniku której której Polska znalazła się podczas tych nadchodzących obrad w Jerozolimie.
  http://teresagarland.neon24.pl/post/152526,trs-skk-propozycja-miedzynarodowego-sojuszu-list-do-trumpa
 • Przecież - żeby tak było
  jak jest - zapracowała na to polskojęzyczna, V kolumna dzieci Złego - zajadająca się na co dzień - jak gdyby nigdy nic - polskim chlebem. Otóż ta V kolumna robi tutaj swoje - nadal. Nadal!
  Wniosek?
  Spoglądając teraz na Bliski Wschód - nie mamy w polu widzenia - wrogów, których oddech czujemy na sobie - a to jest dla nas zabójcze.
 • Polska to nie Duda
  którego rzekomo chcieli ubić. Jego nieobecność została przez nich wymuszona. Gospodarzem jest jednak państwo Izrael, sojusznik, przyjaciel itp. Zamiast widzieć prawdę jaka jest, chwyta się propagandy, że to Putin i rosyjscy Żydzi. To po co Polsce taki sojusznik, gdzie rządzi Putin ze swoimi Żydami? Żyd jaki jest, każdy widzi chyba, że ma klapki na oczach.
 • @wercia 10:26:21
  "Zamiast widzieć prawdę jaka jest, chwyta się propagandy, że to Putin i rosyjscy Żydzi. To po co Polsce taki sojusznik, gdzie rządzi Putin ze swoimi Żydami? "

  No i w Ameryce, gdzie " Putin ze swoimi Żydami" wyznacza prezydenta. Wszystko się pokićkało.
 • @Pedant 10:31:30
  A co ma do tego Ameryka? Mamy dwóch sojuszników. Ten drugi to deklarowany nawet brat. Ale jak Putin ma wpływy przez Żydów i w USA, to po co, powtarzam, taki fałszywy sojusznik? Żeby wciskać złom po zawyżonych cenach? Co ma Polska z takich sojuszników? Myślenie, że nas przed Putinem obronią?
 • @wercia 10:45:02
  Duda podkulił ogon ze względu na urażone ambicje. Ale po imprezie pojedzie i tak pod Ścianę, aby sobie popłakać z żałości. Wtedy będzie triumfować, że relacje z sojusznikiem ma, on Duda, dobre, a nawet bardzo dobre.
 • @wercia 10:45:02
  "Ale jak Putin ma wpływy przez Żydów i w USA, to po co, powtarzam, taki fałszywy sojusznik? Żeby wciskać złom po zawyżonych cenach? "

  Spisek polega na tym, że Putin będzie straszył aby Polacy kupowali amerykański sprzęt, w zamian Amerykanie będą sprzedawać rosyjski gaz jako swój, a Bibi będzie podnosić rejwach aby odwrócić uwagę od swoich kłopotów z sądami. Ja też potrafię wykrywać spiski.
 • @Pedant 11:01:47
  Brawo!
 • Po pierwsze
  Wydawałoby, że Autor jest doświadczonym polityczny blogerem i pewnych rzeczy nie powinien mylić. Ale myli. Widocznie to wpływ miłości do dobrej zmiany - w końcu miłość jest ślepa.

  "Chciano ubić Polaka“.

  Tak można by było pisać, gdyby na uroczystości do Izraela zaproszony został któryś z blogerów powiedzmy neonu24, na przykład Autor. Prezydent Duda nie miał tam być w charakterze jednego z Polaków, ale miał reprezentować Rzeczpospolitą Polską, jako jej pierwszy obywatel. I to nie zwykły zjadacz chleba, jakiś tam Polak nazwiskiem Duda, miał znosić po kolei afronty od starszych i mądrzejszych, ale w jego osobie miała być upokarzana Polska. Bo prezydent Polski jest jej najważniejszym reprezentantem. I jeśli on jest opluwany, to opluwana jest Polska i jej wszyscy obywatele - bez względu na ich przynależność partyjną czy polityczne sympatie. Dobrze byłoby, żeby Autor odróżniał na przyszłość upokarzanie jakiegoś tam pojedynczego Polaka od upokarzania Polski.
 • Po drugie
  "Niech krytycy powiedzą konkretnie, co trzeba zrobić, a może niech pojadą sami na tę zaplanowaną egzekucję Polski i jej reprezentantów. Słyszymy od nich, że Polska prowadzi złą politykę zagraniczną. A jaką niby ma prowadzić? Niech napiszą, co to znaczy wg nich dobra polityka zagraniczna: czy jest nią „robienie łaski”, jak mawiał mistrz Radosław Sikorski i uśmiechanie się po pluciu w twarz?"

  Nie wiem, dlaczego Autor wykpiwa w powyższym fragmencie Radosława Sikorskiego, który w wypowiedzi o "robieniu laski" (tu uwaga - laski, nie łaski - proszę skorzystać z wyszukiwarki, żeby dowiedzieć się, jaka jest różnica) złożył uczciwą samokrytykę. Przecież niemal nic się pod tym względem nie zmieniło - nawet główny, że tak powiem, kierunek geograficzny odbiorcy robienia przez nasze władze laski, określony przez Sikorskiego w tejże wypowiedzi, pozostał za dobrej zmiany ten sam. Piszę "niemal", bo przecież doszedł jeszcze jeden laskobiorca - bliskowschodni. O tym odbiorcy jest cały ten wpis, a Autor nie widzi słonia w menażerii.

  A że Polska nie prowadzi żadnej polityki zagranicznej, to dowodów mamy aż nadto. Ostatni z nich to wypowiedź ministra Czaputowicza, który na wyrażenie swojego zdania musiał poczekać na opinię prezydenta Trumpa. Czy trzeba dowodu większej nędzy tej polityki? Inny dowód? Proszę bardzo, choćby omawiana w tym wpisie wizyta... Okazuje się, że jednak na te uroczystości jakiś przedstawiciel Polski pojedzie! A więc ten cały prezydent Duda chciał tylko uniknąć śliny na SWOJEJ twarzy - Polska może być opluwana, ale na nieco niższym szczeblu.

  I dowód jeszcze jeden: mały cytat z wystąpienia prezydenta Dudy na spotkaniu chanukowym w Pałacu Prezydenckim. Wcześniej w tym przemówieniu prezydent dał jak najdelikatniej wyraz swojemu zdumieniu (tylko zdumieniu, bo niezadowolenie byłoby już antysemityzmem), że obchody 75 rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz odbędą się w Izraelu, a nie w Polsce. Ponarzekał też na inne rzeczy (na pierwszym miejscu listy narzekań znalazł się oczywiście złowrogi Putin), żeby w końcu podsumować:

  "Jestem przekonany, że nie ma trudnej relacji dzisiaj pomiędzy Polską a państwem Izrael, że nie ma trudnej relacji pomiędzy Polakami a Żydami dzisiaj. Jest być może kłopotliwa relacja dla pewnej grupy wpływowych środowisk, które są organizatorami tych uroczystości. To nie jest państwo Izrael".

  Jeśli to nie jest uśmiechanie się do kogoś po tym jak tamten napluł nam w twarz, to czymże to jest?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej