Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
472 posty 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Koronawirus to uciekinier z laboratorium

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Statystyki w Chinach są zaniżone 52-krotnie

 Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=bMm8sWq9Frs

lub KLIKNIJ TUTAJ

KOMENTARZE

 • Bujda
  Nie należy we wszystko wierzyć co jest na Internecie. Ta pani fantazjuje, posługując się plotkami, stereotypami i analogiami.
 • @Pedant 22:03:59
  Może jednak prawda ?. Salute . https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787
 • @Repsol 22:32:39
  Masz Pan czas do północy. Inaczej decyduje się na oficjalną drogę prawną.
 • A niby skąd ta stara wiedźma
  ma takie informacje?
  Z jej curriculum vitae wynika że w swoim życiu niczego innego poza kolportowaniem solidarnościowej bibuły nie robiła.
  http://www.encysol.pl/wiki/Janina_Jadwiga_Chmielowska
  Jest sinologiem? albo chociaż wirusologiem? nie jest,więc nie wiadomo na czym opiera swoje kategoryczne stwierdzenia.Żałosna propagandzistka.
 • @Oracz 22:41:20
  Tobie całkiem pod deklem się pozajączkowało . Proszę poczty mi nie spamować takim badziewiem . Wszystko należy ' sygnalisto " czytać ze zrozumieniem . :))) Panie Repsol. To co Pan napisał, nie wiem czy na trzeźwo, będzie pana drogo kosztowało, o ile publicznie Pan nie przeprosi za swoje karygodne zachowanie.

  Znam życie i wiem że czasem człowiek może się zapomnieć po jakiejś substancji i w stresie, dlatego nie ślę pisma do prokuratury, ale daję panu szansę naprawy i poprawy.

  Czekam na publiczne przeprosiny w miejscu gdzie Pan się dopuścił haniebnego czynu. Autora notki przepraszam , ale ten decybel już przesadza z pisaniem głupot na miarę Antoniego & Co . Salute .
 • @Repsol 22:56:00
  Zasalutujesz mi w sądzie. Przede wszystkim dowiem się kim jesteś. Bo może nie wiesz, ale od matek, normalni ludzie, nie takie wypierdki jak ty, trzymają się z daleka. Nie znałeś zasady, to ją pógłówku poznasz.
 • @ikulalibal 22:48:23
  "Jest sinologiem? albo chociaż wirusologiem?"

  Jak Karoń może być filozofem to ona może być sinologiem i wirusologiem. Takie czasy, że każdy może być kim chce.
 • @Oracz 23:00:36
  Gamoniowaty nicku , jednak matka miała rację że jesteś skutkiem partogenezy no idż z tym do sądu . Kretyn to mało powiedziane . :))) Kapusiu :)))))
 • @Repsol 23:24:36
  Dałem ci szansę. Wystarczyło przeprosić. MATEK NIE TYKA SIĘ! Jak zapłacisz, to będziesz pamiętał i kultura osobista podskoczy u ciebie. A ,,kapusia" ze mnie nie rób, bo może właśnie sam nim jesteś. Jesteś obrzydliwym typem i schowałeś się ,,za klawiaturą". Masz co chcesz. Nie znasz słowa przepraszam, to sąd cię nauczy i je poznasz.
 • @Oracz 23:51:34
  Sygnalisto PIS-dzielce spadajcie z ten kraju . Idż gamoniu ssać świecę . :))))) https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/axxa.jpg
 • @Oracz 23:51:34
  Donieś gamoniu do ABW , CBŚ i innych GRU czy FSB . Pozwolisz Autorowi temat rozwijać nie wchodząc tu w walonkach prosto z czworaków ?. :)))))
 • @Adolf2020 01:27:55
  Weź się opanuj... Możesz?
  Ledwo się pojawiłeś a tak zaczynasz? Jakie masz powody?
  To, że ten nie lepszy to Ciebie nie usprawiedliwia.
 • @Adolf2020 01:27:55
  Jak już mi policja ustali kim jesteś, to pogadamy sobie, kolego pana Opary. Tak serdecznie przywitany przez Niego Samego.

  A narazie trzymaj fason jak pan Opada ci zalecił.

  Zarzyj sobie witaminki C. Na pokrzepienie.
 • @Adolf2020 01:27:55
  Z tobą ktoś zrobił to w oko i wyszło jak lobotomia.
  Skutki widać w twoich komentach.
 • @ikulalibal 22:48:23
  W.Sz.P. @Ikulalibalu.

  Prosiłbym, żeby nie obrażać Wiedźm. Wszak wiedźma WIE, co mówi. :)

  Raport Polek mieszkających od 3 dekad w Japonii i Chinach na temat koronnego świrusa:

  "Hanna Kazahari i Fabiola Tsugami-Shaba: Czym jest koronawirus – raport z Japonii cz. 1 I 2"
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/pandemia-medialnych-sciemowirusow-raport-polek-z-japonii-o-koronawirusie/
 • @Kmieć 08:37:33
  Kilka dni temu podano informacje że ruscy odczytali kod genetyczny koronawirusa https://pl.sputniknews.com/swiat/2020031912108577-w-rosji-rozszyfrowano-genom-koronawirusa-Sputnik/

  i nieomal natychmiast dało się słyszeć aluzje z lekka sugerujące że rzeczony wirus jest dziełem inżynierów genetycznych.
  A ponieważ aluzję czynione ze strony ludzi na tyle poważnych że nawet nie można brać pod uwagę tego że podlegają taniej sensacji,to pozostaje już tylko ową aluzję ująć w stwierdzenie:kłopotliwy wirus powstał w amerykańskim laboratorium z zamiarem eliminowania określonych grup społecznych.

  od 9 minuty do 12 minuty
  https://www.youtube.com/watch?v=ut-O830WyWw
 • @Adolf2020 14:00:54
  //Gdybyście cokolwiek Poziomki wiedzieli o .....//

  Ba! a niby skąd mają wiedzieć.Niezależni polscy publicyści skupiają się na doraźnych celach,od trzech dekad drepczą w miejscu i nie ma widoków na to że sytuacja się zmieni.Uczony "masonolog" Krajski co roku wydaje dwie książki na temat masonów ale na okoliczność rytuału towarzyszącemu otwarciu tunelu Gotarda nabrał wody w usta.Żaden z polskich niezależnych publicystów (w tym natchniony Braun),nie wypuścił pary z pyska na ten temat.Widać znają dopuszczalne granicę.
  Przyszło mi słuchać reżysera Michałkowa który komentował wydarzenie z punktu widzenia filmowca.I to co mówił było przerażające.
  Zresztą Klub Rzymski w swoim słynnym raporcie przezornie przewidział sytuację która będzie polegała na tym że ludzie przestaną dostrzegać sens mających miejsce wydarzeń.Niby nic nowego bo prorocy i ewangeliści wcześniej to przewidzieli (Będą patrzeć, lecz nie zobaczą, będą słuchać, lecz nie usłyszą ) ale też się robi apokaliptycznie.
 • Korea południowa
  Istnieją jeszcze inne kraje, jak np. Korea południowa. Korea Południowa przetestowała w ciągu około dwóch tygodni ponad 140.000 osób na obecność koronawirusa i u nich wyszła śmiertelność w okolicach 1%
  https://pubmedinfo.org/2020/03/15/smiertelnosc-z-powodu-koronawirusa-covid-19-ponizej-1-procenta/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej